« Kazalište
objavljeno prije 5 godina i 9 mjeseci
NOĆ KAZALIŠTA 2012

Program Noći kazališta 2012. u Zagrebu

Gradska kazališta i ostali prostori pogodni za predstave i zbivanja osmislili su sjajan program za ovogodišnju Noć kazališta

Sjajan program Noći kazališta 2012.
Sjajan program Noći kazališta 2012. (Arhiva)
Više o

Noć kazališta 2012

,

17. 11.

,

program

,

DK Dubrava

,

Histrioni

,

GK Žar ptica

,

GK Trešnja

,

DGK Gavella

,

HNK Zagreb

,

MM centar

,

Studio smijeha

,

CZKI Maksimir

,

kazalište KNAP

,

kazalište Mala scena

,

kazalište Vidra

,

Kazalište Tvornica lutaka

,

MCUK

,

Centar mladih Ribnjak

,

&TD

,

Teatar Exit

,

Teatar na Trešnjevci

,

Zagrebački plesni centar

,

ZeKaeM

,

zagreb-info

Noć kazališta 2012. dobila je još više zamaha nego dosadašnje, proširila se na susjedne zemlje i donosi sjajan program koji možete pročitati u nastavku:

Dječje kazalište Dubrava
Cerska 1; tel.: 01 2050 038; e-mail: info@kazalistedubrava.hr

program za djecu

18,00 sati (plesna dvorana) Ana Đokić: OGLEDALCE, OGLEDALCE

18,45 sati (velika dvorana) Pavo Marinković: GAŠPAR I NAPITAK ZLOČESTOĆE

19,45 sati (plesna dvorana) Umjetnička organizacija ARTOMOBIL: DJEVOJČICA I STABLO

program za mlade i odrasle

20,45 sati (velika dvorana) Dramski studio DKD-a: STRAH

22,00 sata (velika dvorana) Dramski studio DKD-a, Seami: GOSPA HAN

22,45 sati (velika dvorana) Dramski studio DKD-a: KAD SE MI MRTVI PROBUDIMO

23,15 (velika dvorana) UVOD U 1001 NOĆ, Sheherezade, orijentalni ples

23,30 (velika dvorana) gostuje Centar Järvilakeus iz Finske: AUTOBUS

00,15 (velika dvorana) gostuje Zebra: 12/2

popratni program

bend Chische lische & gosti (foyer)

projekcija predstave grupe GLOP (foyer)

radionica oslikavanja lica

radionica trbušnog plesa (plesna dvorana)

cijelu večer (dvorište kazališta) - dijelimo kuhano vino, čaj i rakiju, a kesteni su po promotivnim cijenama

Ulaz na sve programe je besplatan.

Glumačka družina Histrion
Ilica 90; tel.: 01 5496 387; e-mail: histrion@histrion.hr

20,00 sati, Miro Gavran: HERCEGOVCI ZA VOLANOM, ulaznica 40 kuna

Gradsko dramsko kazalište Gavella
Frankopanska 8-10; tel.: 01 4864 616; e-mail: blagajna@gavella.hr

ulaznice se prodaju isključivo na dan predstave po cijeni od 10 kn

19,00 sati, Dubravko Mihanović: PROLAZI SVE, redatelj: Oliver Frljić

22,00 sata, Steven Berkoff: K V E T C H, redatelj: Dražen Ferenčina

popratni program

Poseban popust ( 50% ) pri kupnji "Gavellinih pretplatničkih kartica" (odnosi se na dan "Noći kazališta" - 17. studenog 2012.)

Gradsko kazalište Trešnja
Mošćenička 1, tel.: 01 3638 556; e-mail: kazaliste-tresnja@zg.t-com.hr

17,00 sati, Ivana Brlić-Mažuranić: ČUDNOVATE ZGODE ŠEGRTA HLAPIĆA, ulaz besplatan

Gradsko kazalište Žar ptica
Bijenička 97; tel.: 01 234 7226; e-mail: zar-ptica@zg.t-com.hr

18,00 sati, J. Jovanović: VUK I KOZLIĆI, ulaz besplatan

Hrvatsko kulturno društvo NAPREDAK
Bogovićeva 1; tel.: 01 8893 630; e-mail: napretkovkulturnicentar@hi.t-com.hr

20,00 sati (galerija) L. Scheuermann Hodak: SLIKE MARIJINE, ulaz besplatan

Hrvatsko narodno kazalište u Zagrebu
Trg maršala Tita 15; tel.: 01 4888 418, 01 4888 419; e-mail: hnk@hnk.hr

18,00 sati, Hugo Viera: VARIJACIJE U F.ADO MOLU, ulaznice izvan pretplate su besplatne - na blagajni od 12.11.

FOYER (dramski i glazbeni program), ulaznice su besplatne

20,00 do 21,00 sati, IZA KULISA (glumci Drame HNK u Zagrebu će iz dokumentarnih zapisa dočarati zbivanja iza kulisa na pojedinim izvedbama predstava)

21,00 do 22,00 sati, KONCERT U FOYERU - Marija Buzdovačić, sopran; Simon Dešpalj, klavir

popratni program

15,00 do 17,00 sati, RAZGLEDAVANJE ZGRADE HNK U ZAGREBU

Kazališna trupa Losos
MM centar; tel.: 01 3791 964; e-mail: blanka_bukac@yahoo.com

21,00 sat (MM centar) Blanka Bukač: SOLANGE - nastavak drame „Sluškinje" Jean Geneta, ulaznica 35 kuna

Izložba „Solange" Blanke Bukač - povijest nastanka, proces i roman jedne glumice - predvorje MM centra

Kazališna udruga PUNKOŠIPAK Centra mladih Ribnjak
Park Ribnjak 1, tel.: 091 4814 733; e-mail: centar_mladih_ribnjak@inet.hr

20,00 sati (velika dvorana Centra mladih Ribnjak) Kazališna radionica „Punkošipak": HORROR VACUI , ulaz besplatan

popratni program

20,30 sati (u velikoj dvorani) RAZGOVOR AUTORA I PUBLIKE O VIĐENOM

Kazalište Aruša, Centar za kulturu i informacije Maksimir
Lavoslava Schwarza 18, tel.: 098/ 907 94 27, 091/ 880 66 54 
e-mail: mail@kazaliste-arusa.net

21,00 sat, RelationScapes: BodyScapes ~ MotionScapes ~ BreathScapes ~ GazeScapes, ulaz besplatan

popratni program

20,00 sati, Muzej Tijela, Muzej Daha, Muzej Pogleda - intervencija u krajoliku

22,00 sati, Anatomija Postajanja - intervencija anagramatskog Tijela zajednice

Kazalište KNAP
Ivanićgradska 41a; tel.: 01 2303 122; e-mail: marketing@kcpescenica.hr

19,00 sati; Teatar Ludus - Rebecca Agić: MOLIM VAS, UGASITE MOBITELE! (amaterska predstava); ulaz besplatan

21,00 sat; Dunja Fajdić: GLUMICE & TO; ulaz besplatan

popratni program

18,00 u Galeriji Događanja izložba Valentine Stjepan "Pletena soba" - prostorna instalacija

Kazalište Mala scena 
Medveščak 2; tel.: 01 4683 352 ili 4683 373; e-mail: info@mala-scena.hr

10,00 sati, Šimić/Frabetti: PRIČA O OBLAKU, ulaznica 30 kuna (umjesto 35), za djecu 1,5 do 5 godina

17,00 sati, J. Siegsgardt: PALE SAM NA SVIJETU, ulaznica 30 kuna (umjesto 35), za djecu 3 do 10 godina

Kazalište Merlin & Centar za kulturu i obrazovanje Susedgrad
Argentinska 5; tel.: 01 3452 722

20,00 sati, predstava Kazališta Merlin: KAMENOLOMAC, ulaz besplatan

Kazalište slijepih i slabovidnih "Novi život"
Šenoina 32; tel.: 01 4812 502, 4812 066; e-mail: teatar-slijepih@zg.t-com.hr

Predstava se izvodi u kazalištu Vidra, Draškovićeva 80; blagajna: 01/4810 111.

18,00 sati, Ana Prolić: ISPECI, PA RECI, ulaz besplatan

Kazalište Svarog
Knjižnica Dubrava, Dubrava 51a; tel.: 091 577 6024; e-mail: tanja.tandara1@zg.t-com.hr

17,00 sati (Scena Kazalište u knjižnici) premijera predstave za djecu ZOO NOVOSTI, ulaznica 20 kn

19,30 sati (Scena Kazalište u knjižnici, Dubrava 51a) premijera predstave za odrasle GOSPOĐA MINISTARKA U SV. IVANU ZELINI, ulaznica 20 kn

Kazalište Tvornica lutaka
Scena Grič - Kino Grič, Jurišićeva 6, tel.: 091 3837 387; e-mail: domnana.hay@inet.hr

11,00 sati, dramsko lutkarska radionica, voditeljica Iva Lipovac - sudjelovanje u radionici 10 kuna

Međunarodni centar za usluge u kulturi
B. Magovca 17; tel.: 01 6601 626; e-mail: snjezana@mcuk.hr

11,00 sati (Scena Travno) Lutkarska predstava za djecu, Kazalište „Budilica": ZALJUBLJENI ŽABAC, ulaznica 25 kuna

17,00 sati (Scena Travno) Predstava za djecu: JA SAM OVDJE SASVIM SLUČAJNO, Dramska grupa MCUK-a „Društvo s Mamutice", ulaz slobodan

20,30 sati (Mala dvorana) Koncert „Femme Fadal", nastupaju: Jelena Radan i Pedro Abreu, ulaz slobodan

popratni program

12,00 do 13,00 sati, Lutkarska radionica za djecu, voditeljica: Ana Kraljević

18,30 do 19,00, Radionica žongliranja - Triko cirkus teatar

19,00 sati - Scena Travno, Veseli sajam - nastupaju plesači MODUS kluba i Triko cirkus teatar, ulaz slobodan

10,00 do 22,00 sata, Izložba fotografija „Lutkari i lutke"

Muzej suvremene umjetnosti & Narodno sveučilište Dubrava
Avenija Dubrovnik 17; tel.: 01 6052 700; e-mail: msu@msu.hr

11,00 sati (Dvorana Gorgona) gostuje Dječje kazalište Dubrava i Kazališna družina Pinklec - R. Dahl, O. Frljić: MATILDA, ulaz slobodan

popratni program

12,00 sati, Kreativna likovna radionica MINIJATURE; izrada scenografije / teh. tkanje; Voditelji : prof. lik. kult. Marija Lopac, prof. lik. kult. Vesna Rohaček, prof.lik.kult. Ivana Vratarić; Radionica je namijenjena djeci od 5 do 6 godina uz pratnju odrasle osobe (roditelja, bake, djeda, staratelja..) te od 7 na više godina

Narodno sveučilište Sesvete, Centar za kulturu
Trg Dragutina Domjanića 6, Sesvete
tel.: 01 2002-060, 2004-347; e-mail: narodno-sveuciliste@zg.t-com.hr

17,00 sati, Dramski studio Sesvete: JEDNO VRIJEME,JEDNO MJESTO, ulaz besplatan

20,00 sati, TEATAR EXIT- David Greig i Gordon Mclntyre: PREKO TRNJA DO ZVIJEZDE, ulaznica 40 kuna

Nu:Write Theatre Festival Zagreb
Festival novog kazališta Zagreb
Savska 25; tel.: 01 4593 510; e-mail: info@nuwritefestival.com

20,00 sati (MM centar) John Hinton: RAGNAROK: THE WEIRD OF THE GODS (Theatre of the Preposterous) ulaznica 50 kn, s x-icom 30 kn

21,00 sat (Polukružna dvorana Teatra &TD) Luke Barnes: Scotts Town (Nu:Write Theatre Festival trupa) ulaznica 50 kn, s x-icom 30 kn

popratni program

22,15 sati (Caffe bar Teatra &TD), Zagreb jazz kvartet, ulaz besplatan

SC-teatar &TD
Savska 25; tel.: 01 4593 51o; e-mail: kultura@sczg.hr

20,00 sati (velika &TD) R. C. Gatica/N. Manojlović: ŠARENGRAD, ulaz besplatan

popratni program

22,30 sati, ZAGREB JAZZ PORTRET-CAFFE &TD, ulaz besplatan

Studio smijeha
Vlaška 92; e-mail: info@studiosmijeha.hr

18,00 sati - BEST OF Stand up komedije gosti; Nastupaju: Timea Vojković, Miranda Lončar, Dino Dobošić, Zvonimir Mintas, Teo Ostarčević i Marko Balen. Vodi program: Goran Vugrinec Goc. Ulaznica 20 kn.

21,00 sat - BEST OF Stand up komedije rezident komičari; Nastupaju: Domagoj Pintarić, Aleks Curać-Šarić, Tin Sedlar, Tihomir Paravina i Goran Furjan. Vodi program: Goran Vugrinec Goc. Ulaznica 20 kn.

Teatar EXIT u.o.
Ilica 208; tel.: 01 3704 120; e-mail: prodaja@teatarexit.hr

20,00 sati, Sibylle Berg: PAS, ŽENA, MUŠKARAC, ulaznica 45 kuna

Teatar na Trešnjevci Centra za kulturu Trešnjevka
Park Stara Trešnjevka 1, tel.: 01 3695 457; e-mail: tnt@cekate.hr

20,00 sati (velika dvorana) Teatar Tirena i Teatar na Trešnjevci / Nina Horvat: S/NALAZIM/SE, ulaz besplatan

22,30 sati, Akademija dramske umjetnosti i Teatar na Trešnjevci /Nina Horvat: I ŽIVJELI SU SRETNO...?, ulaz besplatan

Zagrebački plesni centar
Ilica 10; tel.: 01 4833 083; e-mail: info@plesnicentar.info

20,00 sati (glavna dvorana) XXX koraka do..., koreografija: Zrinka Lukčec, ulaznica 10 kuna

popratni program

21,00 - 23,00 (u predvorju) druženje uz glazbu s osobljem i umjetnicima

Zagrebačko kazalište mladih
Teslina 7; tel.: 01 4872 553 (propaganda); 4872 554 (blagajna)
e-mail: petra.picman@zekaem.hr

20,00 sati (Polanec) Mate Matišić: ŽENA BEZ TIJELA, ulaz besplatan

popratni program

17,00 sati (Poly) Učilište, Dramski studio: IMPROVIMIZACIJE (voditeljica Grozdana Lajić Horvat), ulaz besplatan

18,30 sati (Istra) Učilište, Dramski studio i GROOVE škola zvuka&glazbe, A. Jarry: KRALJ UBU (u režiji J. Korda-Krušlin), ulaz besplatan

22,00 sata (Istra) Učilište, Dramski studio; W. Shakespeare: R&J (u režiji I. Škuflić Horvat), ulaz besplatan

13.11.2012. 12:34:00
    
Novi komentar
nužno
nužno

skrolaj na vrh