objavljeno prije 9 godina i 7 mjeseci
LIGA PRVAKA

Real slupao Liverpool, Arsenal okrenuo na kraju utakmice

Real je s dva gola Karima Benzeme i jednim Cristiana Ronalda po prvi puta pobijedio Liverpool

Ronaldo je sada samo gol iza rekordera Raula
Ronaldo je sada samo gol iza rekordera Raula (Arhiva)

Liga prvaka

,

Liverpool Real

,

treće kolo

Liverpool je jedna od rijetkih momčadi koja se do večeras mogla pohvaliti činjenicom da nikad nisu izgubili od Reala, no Madriđani su to večeras naplatili s kamatama. U furioznom početku Liverpool je hrabro krenuo, no u jeku njihovih napada Real je uspio povesti golom Ronalda nakon fantastičnog dodavanja Jamesa Rodrigueza. Benzema je do poluvremena dodao još dva i sve je bilo gotovo.

Arsenal je gubio od Anderlechta sve do par minuta prije kraja, no u ludom raspletu je uspio pobijediti, kao i Ludogorec Basel na svom terenu.

Olympiacos je iznenadio Juve pobjedom 1:0 i preuzeo vodstvo u svojoj skupini, dok je Monaco na svom terenu miroljubivo remizirao s Benficom bez golova.

Bayer našeg Jedvaja s dva je gola smirio ambiciozni Zenit, a možda i najveće iznenađenje je Borussia iz Dortmunda koja je zgazila Galatasaray s 4:0 usred Istanbula. Borussia gazi u Ligi prvaka, a u domaćem prvenstvu se muči, no ne treba zaboraviti da se danas vratio Marco Reus.

Najveći show večeri napravio je Atletico u Madridu koji je prvo poluvrijeme igrao u drugoj brzini protiv Malmoa, da bi u drugom prebacio dvije brzine više i ispratio vrijedne Šveđane s petardom u mreži, a jedan je gol dao i Mandžukić.