objavljeno prije 9 godina i 6 mjeseci
LIGA PRVAKA

Bayern i Šahtar demolirali Romu i BATE

Prvi dan trećeg kola ovogodišnjeg izdanja Lige prvaka ponudio je fenomenalne utakmice i čak 40 golova

BATE Šahtar

Bayern je Romu razbio na Olympicu sa 7:1, a da nisu spustili nogu s gasa u drugom poluvremenu, tko zna što bi bilo jer je do poluvremena bilo 5:0. Vjerovali ili ne, to nije najveća pobjeda dana - Šahtar Darija Srne demolirao je BATE Borisov u gostima sa 7:0, a gotovo jednako impresivan bio je Chelsea koji je Maribor savladao sa 6:0.

Gubitnik dana je Manchester City koji je u Moskvi vodio 2:0 protiv CSKA, no Rusi su do kraja utakmice izjednačili i oteli Englezima dva važna boda - Roma unatoč porazu ima četiri više.

Barcelona je pobijedila Ajax 3:1 na Nou Campu, Schalke je pobijedio Benficu u uzbudljivoj utakmici 4:3, dok je PSG u gostima uspio savladati APOEL s minimalnih 1:0. U posljednjoj utakmici Porto je pobijedio Athletic Bilbao 2:1.

Messi se golom za Barcu izjednačio s Ronaldom na drugom mjestu najboljih strijelaca Lige prvaka sa 69 golova, dva manje od Raula. No, Ronaldo igra sutra ...