Fotografija vijesti (Ronald Goršić/CROPIX)

Dinamo

,

Zdravko Mamić

Lakše nego se očekivalo Dinamo je došao do visoke 3-0 pobjede nad domaćim Domžalama u prvoj utakmici drugog kruga kvalifikacija Lige prvaka.
Mrežu domaćina već u 11. minuti prekrasnim pogotkom načeo je Vrdoljak. Domžale se nisu oporavile od šoka, a već u 20. minuti pogodio ih je novi kada je s 11 metara Sammir povisio na 2-0. Nedoraslog suparnika dotukao je u 40. minuti Tadić trećim Dinamovim pogotkom.

Time je Dinamo  osigurao ulazak u treće pretkolo, trener Ivanković već sada može razmišljati o velikom europskom suparniku, ali i drugom kolu domaćeg prvenstva kada u Maksimiru gostuje Inter.

Ipak, i u Domžalama se osjetio animozitet prema  novaku Hrgoviću i Zdravku Mamiću. Uvrede su pljuštale s tribine, nije bilo ugodno. Na sreću, više je bilo onih koji su dvojcu davali podršku.

Mamić poručuje da je sretan, da Udruga navijača, koja ne podržava dolazak Hrgovića, broji posljednje dane. ‘Svi je pametni ljudi napuštaju, a ostali osuđuju njihovo ponašanje’, kaže Mamić.

Unatoč svemu Mamić je sretan, kaže da Udruga navijača koja ne podržava dolazak Hrgovića broji posljednje dane. ‘Svi je pametni ljudi napuštaju, a ostali osuđuju njihovo ponašanje’, kaže izvršni dopredsjednik.

Udrugu je napustio i njen predsjednik Ivan Šagud, navodno zbog zdravstvenih problema. Ali i poručio - nema predaje, Hrgović nema oprosta zbog pjevanja pjesmice...

Tko će prvi popustiti? Mjere zabrane ulaska na stadion  ‘žestokim’ dečkima samo je dolijevanje ulja na vatru. Prijetnje o prekidu utakmice apsurdne, a tribine prazne.

Piše: Piše: Ato Kwamina Markin