Kazalište Ulysses slavi 10. rođendan
Kazalište će desetu godišnjicu obilježiti velikim koncertom "Odiseja" 10. srpnja u pulskoj Areni - OSVOJITE ULAZNICE
 
	Kazalište Ulysses započelo je s radom 2001. godine predstavom 'Kralj Lear'. Svoju desetu, jubilarnu sezonu, Kazalište Ulysses otvara 10. srpnja velikim koncertom u pulskoj Areni, pod nazivom „Odiseja - koncert u povodu deset godina Kazališta Ulysses".
Dijelimo 3x2 ulaznice za koncert „Odiseja"!
Na koncertu će nastupiti glazbenici i prijatelji Kazališta Ulysses koji su u proteklih deset godina, u sklopu programa Kazališta Ulysses, održali koncerte na Tvrđavi Minor, ili bili sudionicima kazališnih projekata kao glazbeni gosti:
 
 Vanessa Redgrave
 Franco Nero
 Josipa Lisac
Đorđe Balašević (pratnja na klaviru Aleksandar Dujin)
 Kemal Monteno
 Livio Morosin
 Putokazi
 Darko Rundek
 Zlatko Vitez
 Saša Lošić
 Dražen Čuček
 Vlado Kreslin
 Jure Ivanušić
 Goran Navojec
 Ivanka Mazurkijević
 Maja Posavec
 Mostarska Simfionetta
 Rade Šerbedžija
Uz Mostarsku sinfonietu, koja uživo nastupa u većini predstava Kazališta Ulysses od osnutka, izvođače će pratiti bend specijalno okupljen za tu prigodu.
 
 'Odiseja' je zamišljena kao retrospektiva djelovanja Kazališta Ulysses, s prisjećanjem na sve protekle sezone isprepletenim pjevačkim nastupima te sudjelovanjem glumaca koji su obilježili predstave. 
 
 Ulaznice po cijeni od 150 kuna mogu se kupiti na stranici www.eventim.hr 









Novi komentar