objavljeno prije 12 godina i 10 mjeseci
PRIPREME U J. AFRICI

Ćorluka i Kranjčar igrali za Spurse u porazu od Kaizer Chiefsa

Pred 40.000 ljudi Kaizer Chiefsi su golom Petera Mokabe u 88. minuti pobijedili Spurse 1:0

Niko Kranjčar

Pripreme u Južnoj Africi engleski prvoligaš Tottenham započeo je porazom od najboljeg južnoafričkog kluba Kaizer Chiefsa, prenosi Hina. Susret se igrao pred prepunim stadionom u Polokwaneu a 40.000 ljudi svjedočilo je pobjedi svoje momčadi od 1:0.

U redovima Spursa nastupila su i dvojica hrvatskih reprezentativaca Niko Kranjčar i Vedran Ćorluka. Kranjčar je igrao prvo, a Ćorluka drugo poluvrijeme. Luka Modrić, koji je prije nekoliko dana i pismeno zatražio raskid ugovora sa Spursima, nije bio u krugu kandidata za utakmicu.

Tijekom priprema na jugu "Crnog kontinenta" Spurse očekuju još dvije pripremne utakmice - 19. srpnja protiv Orlando Piratesa, a 23. srpnja protiv mješovite momčadi Chiefsa i Piratesa.