« Zagreb
objavljeno prije 11 godina i 5 mjeseci
CIDB

Cest is d Best - program za petak

Unatoč nesklonom vremenu, i danas će se na gradskim punktovima pronaći ponešto za svakoga

Cest is d Best program petak
Cest is d Best program petak (CIDB)
Više o

Cvjetni trg

,

Cest is d Best program

,

Eurosong 2011

,

lena meyer landrut

,

projekt 404

Centar Kaptol od ove je godine najsjevernija kulturna i zabavna točka Međunarodnog uličnog festivala Cest is d Best. Centar Kaptol podržava festival i u svoje prostore donosi niz zanimljivih kulturnih i zabavnih akcija.

Prostor centra oplemenjen je najboljim umjetničkim fotografijama nastalim tijekom prošlogodišnjeg festivala, centar će dobiti zastave festivala na službenim jarbolima te će tijekom festivala ispred i unutar Centra Kaptol biti održani nastupi cirkuskih i glazbenih performera kao i likovne instalacije nastale pod vještim potezima vrhunskih grafitera.

Kako bi se centar grada snažnije povezao sa samim Centrom Kaptol organizacija festivala od ove godine pokreće Štafetu konobara od Trga bana Josipa Jelačića do trga unutar Centra Kaptol.

Program za petak, 4. lipnja

CVJETNI TRG

11:00 - 12:00 - Magister Ludi + Johann von Stilter

12:00 - 13:00 - Glazbena radionica XVI gimnazije

13:00 - 14:00 - Pedro Tochas

 

17:30 - 18:20 -  Dječji plesni šou - Plesni studio Osmijeh

18:20 - 18:30 - Proglašenje pobjednika utrke smetlara

18:30 - 19:00 - Juan Panos

19:00 - 19:55 - Bandaradan

19:55 - 20:00 - Proglašenje pobjednika utke konobara

20:00 - 23:00 - Koncert - Steve Morgans & Hot Rod Band i Soulfingers

11:00 - 13:00  i od 17:00 - 20:00 - Dječje likovne radionice

BOGOVICEVA KOD KUGLE       

17:30 - 18:00 - Poetry Box

VARŠAVSKA ULICA

17:00 - 20:00 - Cirkuski sajam Lijeva noga

MASARYKOVA ULICA

17:30 - 18:30 - Utrka smetlara

CHARLIE

11:00 - 12:00 - Bandaradan

12:00 - 13:00 - Jazz u podne -  Madine Manoushe Trio

13:00 - 14:00 - Leopardmen

17:00 - 17:20 - Lutajući klavir

17:20 - 18:00 -  Jazz Bastards

18:00 - 19:00 -  Djuggledy

19:00 - 20:00 - The Great Gondos

20:00 - 22:00 - Čarlijeva veselica - Neki novi klinci (tribute to Balašević)

22:00 - 22:30 - Stand-up - Marina Orsag, Goran Furjan, Mirko Fabris - Krav

12:00 - 13:00 i od 17:00 - 18:00 na početku Gajeve ulice - Odmorište za jezik - voditelji Angel Naumovski i Milena Rašković

18:00 - 19:00 - Tortellini šaljiva škola talijanskog jezika - nagradna igra

PERFORMER PLAC

11:00 - 12:00 - The Great Gondos

12:00 - 13:00 - Djuggledy

13:00 - 14:00 - Mr. Marcus

17:30 - 18:30 - Pedro Tochas

18:30 - Start utrke konobara

18:30 - 19:00 - Ples

19:00 - 20:00 - Johann von Stilter,

19:00 - 20:00 - Mr. Marcus

20:00 - 21:00 - Leopardmen

21:00 - 21:45 - Fire Fingers

21:45 - 22:15 - Ples

22:15 - 23:00 - FIRE FINGERS

ZRINJEVAC

17:00 - 20:00 - Pastelizacija pločnika

19:00 - 20:00 - grupa Burdon iz Ukrajine

20:00 - 22:00 -  Žiga i Bandisti

CENTAR KAPTOL

17:00 - 18:00 - nastupaju Fini sapuni

18:00 - 19:00 - Leopardmen

19:00 - Finiš utrke konobara

FESTIVALSKI KLUB STROSS

12:00 - 13:00 - Glazbena slušaonica Knjižnice grada Zagreba

19:00 - 21:30 - DJ glazba

21:30 - 23:00 - Koncert pod kestenovima:  Trisome - BG i Radost! - ZG

od 23:00 - Kino pod zvijezdama

 

 

04.06.2010. 07:30:02
    
Novi komentar
nužno
nužno

skrolaj na vrh