« Ostali sportovi
objavljeno prije 10 godina i 10 mjeseci
SEZONA 2009/10.

Završni turnir Hrvatske kyokushinkai lige

Na treninzima se za ovu vrstu karatea osim na poboljšanju tehnike i gipkosti intenzivno radi i na snazi cijelog tijela

Fotografija vijesti
Fotografija vijesti (Marko Peranić)
Više o

Fortis

,

karate

,

trtica

,

hrvatski otočni proizvodi

,

parada ponosa

,

HSD

,

Hrvatski Assange

,

ocjena E

,

fitnes trener

,

vatrogasac

,

Krešimir Rotim

,

Artur Rafaelovič Bagdasarov

,

ukidanje

,

Easy Star All Stars

,

Dubber side of the Moon

,

Dub side of the Moon

U Školskoj sportskoj dvorani OŠ Ivana Perkovca, u Brdovcu, 29. svibnja održan je "Kup Općine Brdovec 2010", Kyokushinkai karate turnir u organizaciji Kyokushinkai kluba "Enigma", iz Drenja na kojem je nastupilo 86 natjecatelja iz Hrvatske.

Kyokushinkai karate je stil karatea koji je osnovao Masutatsu Oyama na temelju Kempa, Okinawa karate-a i Goju Ryu karatea, a od klasičnog karatea se razlikuje u "punom udarcu" (nema simuliranja udarca), dok u natjecanjima nema zaštitne opreme (osim za limače).

Saznajte više u članku Upoznajte kyokushinkai karate

Poredak natjecatelja po kategorijama je sljedeći:

I Mlađi limači (2001./2002.) Laka -30 kg
1. Damjan Starčević (Mas Oyama)
2. Vid Sinti (Bregana)
3. Luka Beltram (Domenica)
4. David Galoić  (Mas Oyama)

II Mlađi limači (2001./2002.) Laka -35 kg
1. Krsto Tomljanović (Fortis)
2. Juraj Štajcer (Bregana)
3. Fran Martinček (Bregana)
4. Mark Pecho (Bregana)

III Mlađi limači (2001./2002.) Teška +35 kg
1. Patrik Rapp (Mas Oyama)
2. Dorijan Čagalj Prokurica (Enigma)
3. Fabijan Kušić (Bregana)
4. Bruno Stojanović (Domenica)

IV Mlađe limačice (2001./2002.)
1. Gabrijela Suša (Fortis)
2. Ema Zorko (Bregana)
3. Leona Skorić (Bregana)
4. Larisa Bošnjak (Bregana)

V Stariji limači (1999./2000.) Laka -35 kg
1. Domagoj Lapenda (Domenica)
2. Fabijan Lindić (Fortis)
3. Kristijan Čagalj Prokurica (Enigma)
4. Karlo Ćurćić (Domenica)

VI Stariji limači (1999./2000.) Srednja -45 kg
1. Luka Rubinić (Fortis)
2. Domagoj Golubić (Mas Oyama)
3. Antonio Novoselec (Mas Oyama)

VII Stariji limači (1999./2000.) Teška  +45 kg
1. Fran Mlinarić (Croatia)
2. Domagoj Ivančić (Mas Oyama)
3. Patrik Veršić (Croatia)
4. Matija Holik (Bregana)

VIII Starijelimačice (1999./2000.)
1. Sonja Prpić (Domenica)
2. Mateja Grgin (Bregana)

IX Mlađi kadeti (1997./1998.) Laka -45 kg
1. Nikola Sever (Croatia)
2. Leon Suljić (Enigma)
3. Marko Krizmanić (Croatia)
4. Jan Peranić (BudoRyu)

X Mlađi kadeti (1997./1998.) Teška +45 kg
1. Ivan Turčin (Domenica)
2. Marko Kajgana (Croatia)
3. Lucijan Barač (Domenica)
4. Matej Bašić (Bregana)

XI Mlađe kadetkinje (1997./1998.) Laka -45 kg
1. Kristina Suša (Fortis)
2. Marija Frklić (Mas Oyama)

XII Mlađe kadetkinje (1997./1998.) Teška +45 kg
1. Karla Živoder (Domenica)
2. Katarina Razum (Fortis)

XIII Stariji kadeti (1995./1996.) Laka -65 kg
1. Vedran Pondeljak (Mas Oyama)
2. Dion Burjan (Mas Oyama)
3. Stefan Vedrina (Croatia)
4. Dino Matijašić (Bregana)

XIV Stariji kadeti (1995./1996.) Teška +65 kg
1. Goran Božić (Croatia)
2. Tomislav Novoselec (Mas Oyama)
3. Marko Kos (Sutinska Vrela)
4. Jurica Korade (Fortis)

Piše: Marko Peranić
29.05.2010. 23:50:00
    
Novi komentar
nužno
nužno

skrolaj na vrh