objavljeno prije 12 godina i 7 mjeseci
14. KOLO PRVE HNL

Slaven bolji od Rijeke, Split razmontirao Inter

U prvoj je utakmici zaprešički Inter teško poražen od momčadi Splita 0-3, dok je na stadionu u Koprivnici domaćin Slaven Belupo bio bolji od Rijeke s 1-0

RNK Split

Danas su odigrana dva susreta 14. kola Prve hrvatske nogometne lige. U prvoj je utakmici zaprešički Inter pred domaćih 1000 gledatelja teško poražen od momčadi Splita 0-3, dok je na stadionu u Koprivnici domaćin Slaven Belupo bio bolji od Rijeke s 1-0.

Golove za Split zabili su Čop u 45. te 58. minuti susreta, dok je konačan rezultat postavio Rebić nekoliko minuta prije kraja utakmice. U drugoj je utakmici jedini strijelac bio Jakšinić u 69. minuti.

Sutra se igra pet susreta, među kojima je i derbi kola između Dinama i Zagreba, dok će u nedjelju 14. kolo zaključiti Osijek i Šibenik.