objavljeno prije 14 godina i 4 mjeseca
SVEMU DOĐE KRAJ

Prvi poraz Rome nakon 28. studenoga 2009.!

Talijanski je klub zaredao fantastičnu seriju od sedamnaest pobjeda i tri remija koju je jučer prekinuo Panathinaikos

AS Roma

,

Francesco Totti

,

panathinaikos

Nogometaši Rome su u četvrtak navečer poraženi kod Panathinaikosa u Ateni 3-2, u prvoj utakmici šesnaestine finala Europa lige.

Bio je to prvi poraz momčadi Claudija Ranierija nakon 28. studenoga 2009. godine, kada je bolji od njih bio Udinese s 2-1. U svim natjecanjima gdje nastupaju, nakon toga je Roma upisala strašnu seriju od sedamnaest pobjeda i tri remija.

Isto tako, u Ateni je prekinut niz od devet pobjeda zaredom.

Unatoč neigranju njihove ikone Francesca Tottija, Roma je i u Ateni imala priliku ostati neporažena. Čak štoviše, do 84. minute su vodili 2-1, ali su potom primili dva pogotka, a onaj Cissea u 89. minuti označio je pobjedu grčke momčadi.

"Nije lijepo izgubiti, pogotovo ne na ovakav način, ali još uvijek dobro stojimo. Imamo uzvrat na našem stadionu, a postigli smo dva pogotka. Određeni put prema osmini finala smo ipak napravili", rekao je trener Rome Ranieri. (Totalsport)