objavljeno prije 14 godina i 7 mjeseci
hrvati u bayernu

Olić zabio za Bayern, Pranjić asistirao

POGLEDAJTE VIDEO - Ivica Olić zabio je drugi pogodak u pobjedi svoje momčadi protiv Hannovera

Fotografija vijesti (Getty Images)

Ivica Olić

,

Eduardo da Silva

U posljednjoj utakmici 14. kola Bundeslige Bayern je uzeo sva tri boda na gostovanju kod Hannovera uvjerljivo pobjedivši sa 0-3. Među najboljim igračima Bayerna ponovno je bio Ivica Olić koji se upisao u strijelce i asistirao za prvi gol svog kluba.

U 19. minuti utakmice Olić je odlično dodao loptu Thomasu Mulleru koji ju je lako pospremio u mrežu suparnika. Akcijom hrvatskih reprezentativaca, Bavarci su došli do drugog pogotka na početku drugog poluvremena. Danijel Pranjić je ubacio loptu s lijeve strane, a Olić je u trku glavom bio precizan i postigao svoj treći prvenstveni pogodak ove sezone.

Posljednji gol za Bayern postigao je Mario Gomez u posljednjoj minuti susreta. Trener Louis van Gaal povukao je Pranjića iz igre u 76. minuti. Desetak minuta kasnije travnjak je napustio i Olić uz zasluženi pljesak navijača.