igrači

,

FA

Engleski nogometni premierligaši Newcastle i Sunderland novčano su kažnjeni zbog nedoličnog ponašanja njihovih igrača za vrijeme ligaškog ogleda na St. James Parku početkom ožujka, javlja Hina.

"Svrake" su kažnjene sa 40.000 funta, a Sunderland s dvostruko manjim iznosom, poručili su iz Engleskog nogometnog saveza (FA). U dvoboju klubova s engleskog sjeveroistoka zaiskrilo je u prvom poluvremenu kada je došlo do razmirica između domaćeg igrača Dannyja Simpsona i veznjaka Sunderlanda Jamesa McCleana.

U nastavku utakmice gosti su ostali bez dvojice igrača nakon što su zbog grubih startova i 'dugog jezika' crvene kartone dobili Stephane Sessegnon i Lee Cattermole. Sessegnon je isključen zbog udaranja laktom Dembe Baa, dok je Cattermole dobio crveni nakon posljednjeg sučevog zvižduka zbog nedoličnog ponašanja.

Utakmica je završila bez pobjednika, 1:1 nakon što je Newcastle izjednačio u posljednjim trenucima susreta.