objavljeno prije 12 godina i 10 mjeseci
JE LI MOGLO BOLJE?

Mlada nogometna repka odlazi iz Kolumbije bez osvojenog boda

Naša je reprezentacija na sramotan način završila svoj nastup u Kolumbiji porazom od momčadi koja u prva dva kola nije postigla niti jedan, a primila čak 11 pogodaka

mlada hrvatska nogometna reprezentacija

,

mlada reprezentacija

,

U-20

Iako je malo tko prije početka prvenstva očekivao ovakav rasplet, naša mlada nogometna reprezentacija igrača do 20 godina, izgubila je i posljednji susret u skupini, prenosi Hina. Od naših je mladića bolja bila Gvatemala, koja je našu momčad svladala sa 1:0, golom Ceballosa u 81. minuti.

Naša je reprezentacija na sramotan način završila svoj nastup u Kolumbiji porazom od momčadi koja u prva dva kola nije postigla niti jedan, a primila čak 11 pogodaka. No, "mali vatreni" niti takvoj reprezentaciji Gvatemale nisu uspjeli postići pogodak, već su tek sporadično prijetili vrataru Padilli.

Kulminacija nemoći hrvatske reprezentacije dogodila se 10-ak minuta prije kraja kada je Ceballos iskoristio grubu pogrešku naše obrane, te svladao Delača i tim pogotkom odveo Gvatemalu u osminu finala.

Hrvatska je protiv Gvatemale igrala u sastavu: Delač - Punčec, Kelić (Maglica, 46), Glumac, Tičinović - Jakoliš, Ademi, Ozobić (Andrijašević, 73), Mlinar (Glavica, 85) - Lendrić, Lešković.

U susretu za prvo mjesto u našoj skupini Nigerija je svladala Saudijsku Arabiju sa 2-0, te tako prvi krug natjecanja završila s maksimalnih devet bodova.