Luka strijelac u pobjedi Tottenhama na Liverpoolom

,

Premiership

,

Tottenham

Tottenham je u 5. kolu Premiershipa na svom White Hart Laneu svladao Liverpool s visokih 4-0, a svoj je obol ovoj velikoj pobjedi postignutim golom dao i naš reprezentativac Luka Modrić, piše Hina.

Modrić je bio strijelac prvog gola na utakmici u 7. minuti kada je odličnim udarcem sa 20-ak metara pogodio sam gornji lijevi kut suparničkih vrata.

Pobjedu Tottenhama u drugom poluvremenu potvrdili su Defoe (66) i Adebayor (68, 90+3), a ta su tri gola postignuta kada je Liverpool bio s dva igrača manje. Zbog dva žuta kartona isključeni su Adam u 28. i Škrtel u 63. minuti.

Modrić je odigrao čitavu utakmicu za Tottenham, Niko Kranjčar je odigrao prvo poluvrijeme, dok je Vedran Ćorluka čitavu utakmicu prosjedio na klupi za pričuve.

Tottenham je trenutačno 11. na ljestvici sa šest bodova i utakmicom manje, dok je Liverpool osmi sa sedam bodova.

Na vrhu je dvojac iz Manchestera, United i City s maksimalnih 12 bodova iz četiri odigrana susreta.