,

Andre Myhrer

,

Reinfred Herbst

Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić osvojio je 10. mjesto u zadnjem slalomu sezone za Svjetski kup u Garmisch Partenkirchenu u subotu s vremenom 1:45.43 i zaostatkom od 1,80 sekundi za pobjednikom Nijemcem Felixom Neureutherom 1:43.63.

Drugi je bio Austrijanac Manfred Pranger s vremenom 1:43.92 i zaostatkom od 29 stotinki za Nijemcem, a treći Andre Myhrer iz Švedske koji je zaostao 35 stotinki za pobjednikom

Ivica je u poretku skijaša u slalomu na kraju na četvrtom mjestu i zaostatkom od samo pet bodova za trećim Švicarcem Silvanom Zurbriggenom.

Mali kristalni globus u ovoj disciplini osvojio je Austrijanac Reinfred Herbst koji je utrku završio na devetom mjestu. (hina/metro-portal)