objavljeno prije 12 godina i 6 mjeseci
PREMIER LIGA

Klasnić se ponovno upisao među strijelce

Ivan Klasnić je na gostovanju kod West Bromwich Albiona zabio gol u 21. minuti, no to nije pomoglo njegovom Boltonu koji je u konačnici izgubio 2-1.

Bolton

U 12. kolu engleske Premier lige West Bromwich Albion je na domaćem terenu pobijedio Bolton sa 2-1, ali hrvatski nogometaš u dresu Boltona Ivan Klasnić se drugo kolo zaredom upisao u strijelce. U prošlom kolu Klasnić je ostvario 2 gola i 2 asistencije u pobjedi protiv Stokea sa 5-0, javlja Hina.

West Bromwich Albion je poveo u 16. minuti golom Thomasa, a pet minuta kasnije poravnao je Klasnić pogotkom iz 11-erca. Pobjedu domaćinima donio je Long u 56. minuti.

Klasnić je ove sezone najkorisniji igrač Boltona sa 6 golova i 4 asistencije.

Manchester City je kod kuće svladao Newcastle sa 3-1. To je prvi poraz Newcastlea u ovoj sezoni, dok je Manchester City zadržao stopostotni učinak na domaćem terenu. Pogotke za City postigli su Balotelli (41-11m), Richards (44) i Aguero (72-11m), dok je utješni zgoditak za Newcastle zabio Gosling u 89. minuti.

Nakon lošeg starta ove sezone Arsenal je upisao petu uzastopnu pobjedu, svladavši u gostima Norwich sa 2-1. Oba gola za "topnike" zabio je Van Persie (26, 59), a strijelac za Norwich bio je Morison (16).

Večeras još igraju Swansea - Manchester United, a u nedjelju je na rasporedu derbi Chelsea - Liverpool. Kolo će biti kompletirano u ponedjeljak kada se sastaju Tottenham - Aston Villa.