« Nogomet
objavljeno prije 3 godine i 11 mjeseci
UEFA

Europska liga, 2. kolo - rezultati i tablice skupina

Dinamo može žaliti za bodovima koje je trebao osvojiti kod Celtica, Rijeka u zadnjim sekundama ostala bez pobjede

Dinamo se napromašivao
Dinamo se napromašivao (Arhiva)
Više o

Europska liga

,

2. kolo

,

tablice skupina

,

rezultati

Rijeka je nadigrala Sevillu i samo je trenutak nadahnuća Mbie minutu prije kraja produžetka aktualnom osvajaču Europske lige osigurao bod na Kantridi. Dinamo je, s druge strane, razbio Celtic u svim segmentima igre osim u pogađanju gola, pa se kući vratio praznih ruku.

EUROPSKA LIGA

SKUPINA A

Zurich - Monchengladbach 1:1
Villarreal - Apollon Limassol 4:0
  UTK.POB.NER.IZG.BOD.
1. Villarreal 2 1 1 0 4
2. Apollon Limassol 2 1 0 1 3
3. Monchengladbach 2 0 2 0 2
4. Zurich 2 0 1 1 1

SLJEDEĆE UTAKMICE

23.10. Villarreal - Zurich
23.10. Monchengladbach - Apollon Limassol

SKUPINA B

Helsinki HJK - Club Brugge 0:3
Torino - Kopenhagen FC 1:0
  UTK.POB.NER.IZG.BOD.
1. Club Brugge 2 1 1 0 4
2. Torino 2 1 1 0 4
3. Kopenhagen FC 2 1 0 1 3
4. Helsinki HJK 2 0 0 2 0

SLJEDEĆE UTAKMICE

23.10. Torino - Helsinki HJK
23.10. Club Brugge - Kopenhagen FC

SKUPINA C

Asteras Tripolis - Partizan 2:0
Tottenham - Bešiktaš 1:1
  UTK.POB.NER.IZG.BOD.
1. Asteras Tripolis 2 1 1 0 4
2. Bešiktaš 2 0 2 0 2
3. Tottenham 2 0 2 0 2
4. Partizan 2 0 1 1 1

SLJEDEĆE UTAKMICE

23.10. Partizan - Bešiktaš
23.10. Tottenham - Asteras Tripolis

SKUPINA D

Astra Giurgiu - Salzburg 1:2
Celtic - Dinamo Zagreb 1:0
  UTK.POB.NER.IZG.BOD.
1. Salzburg 2 1 1 0 4
2. Celtic 2 1 1 0 4
3. Dinamo Zagreb 2 1 0 1 3
4. Astra Giurgiu 2 0 0 2 0

SLJEDEĆE UTAKMICE

23.10. Salzburg - Dinamo Zagreb
23.10. Celtic - Astra Giurgiu

SKUPINA E

Dinamo Moskva - PSV 1:0
Estoril - Panathinaikos 2:0
  UTK.POB.NER.IZG.BOD.
1. Dinamo Moskva 2 2 0 0 6
2. Estoril 2 1 0 1 3
3. PSV 2 1 0 1 3
4. Panathinaikos 2 0 0 2 0

SLJEDEĆE UTAKMICE

23.10. PSV - Panathinaikos
23.10. Estoril - Dinamo Moskva

SKUPINA F

Inter Milano - Qarabag 2:0
St. Etienne - Dnjipro 0:0
  UTK.POB.NER.IZG.BOD.
1. Inter Milano 2 2 0 0 6
2. St. Etienne 2 0 2 0 2
3. Dnjipro 2 0 1 1 1
4. Qarabag 2 0 1 1 1

SLJEDEĆE UTAKMICE

23.10. Dnjipro - Qarabag
23.10. Inter Milano - St. Etienne

SKUPINA G

Rijeka - Sevilla 2:2
Feyenoord - Standard Liege 2:1
  UTK.POB.NER.IZG.BOD.
1. Sevilla 2 1 1 0 4
2. Standard Liege 2 1 0 1 3
3. Feyenoord 2 1 0 1 3
4. Rijeka 2 0 1 1 1

SLJEDEĆE UTAKMICE

23.10. Standard Liege - Sevilla
23.10. Rijeka - Feyenoord

SKUPINA H

Krasnodar - Everton 1:1
Wolfsburg - Lille 1:1
  UTK.POB.NER.IZG.BOD.
1. Everton 2 1 1 0 4
2. Lille 2 0 2 0 2
3. Krasnodar 2 0 2 0 2
4. Wolfsburg 2 0 1 1 1

SLJEDEĆE UTAKMICE

23.10. Krasnodar - Wolfsburg
23.10. Lille - Everton

SKUPINA I

Slovan Bratislava - Napoli 0:2
Sparta Prag - Young Boys 3:1
  UTK.POB.NER.IZG.BOD.
1. Napoli 2 2 0 0 6
2. Young Boys 2 1 0 1 3
3. Sparta Prag 2 1 0 1 3
4. Slovan Bratislava 2 0 0 2 0

SLJEDEĆE UTAKMICE

23.10. Young Boys - Napoli
23.10. Slovan Bratislava - Sparta Prag

SKUPINA J

Aalborg - Rio Ave 1:0
Dinamo Kijev - Steaua 3:1
  UTK.POB.NER.IZG.BOD.
1. Dinamo Kijev 2 2 0 0 6
2. Steaua 2 1 0 1 3
3. Aalborg 2 1 0 1 3
4. Rio Ave 2 0 0 2 0

SLJEDEĆE UTAKMICE

23.10. Steaua - Rio Ave
23.10. Aalborg - Dinamo Kijev

SKUPINA K

Guingamp - PAOK 2:0
Dinamo Minsk - Fiorentina 0:3
  UTK.POB.NER.IZG.BOD.
1. Fiorentina 2 2 0 0 6
2. PAOK 2 1 0 1 3
3. Guingamp 2 1 0 1 3
4. Dinamo Minsk 2 0 0 2 0

SLJEDEĆE UTAKMICE

23.10. Dinamo Minsk - Guingamp
23.10. PAOK - Fiorentina

SKUPINA L

Trabzonspor - Legia Varšava 0:1
Lokeren - Metalist Kharkov 1:0
  UTK.POB.NER.IZG.BOD.
1. Legia Varšava 2 2 0 0 6
2. Trabzonspor 2 1 0 1 3
3. Lokeren 2 1 0 1 3
4. Metalist Kharkov 2 0 0 2 0

SLJEDEĆE UTAKMICE

23.10. Trabzonspor - Lokeren
23.10. Metalist Kharkov - Legia Varšava
03.10.2014. 16:52:00
    
Novi komentar
nužno
nužno

skrolaj na vrh