Dinamove rezerve razbile su Osječane u samo pola sata, utrpavši im četiri komada

,

4. kolo HNL

,

Lučko Split

Osječko hrabrenje da imaju momčad koja napokon može savladati Dinamo, za koji su pretpostavljali da na krilima europske euforije mogu stići na Dravu podcjenjujući domaćina rasplinulo se već u prvih deset minuta.

Razigrani Šitum, Tomečak i Kovačić radili su pomutnju u osječkoj obrani od prve sekunde, a golove su redom zabijali Tomečak u 4., Šitum u 10. i 25. te Kovačić u 30. Uragan je nakon toga stao, u drugom poluvremenu treneri su izvršili sve izmjene i igra je prilično pala.

O ostalim današnjim utakmicama Split je savladao Lučko u Zagrebu s 2:1, Cibalia je u zadnjim trenucima igre uspjela u Karlovcu izjednačiti na 2:2, isti su rezultat ostvarili Varaždin i Istra, a neriješen je bio i mali jadranski derbi između Šibenika i Zadra, 1:1.

U petak su Lokomotiva i Rijeka odigrali bez golova, a Inter je pao u Koprivnici nakon golijade 3:2.