objavljeno prije 14 godina i 9 mjeseci
9. kolo hnl-a

Dinamo nježan prema Lokomotivi

Dečki s Kajzerice nisu previše pokvarili gol razliku, Rijeka i Slaven se iskalili na protivnicima

Fotografija vijesti (Drago Sopta/CROPIX)

9. kolo HNL

,

rezultati 9. kola

Nakon 9. kola Prve hrvatske nogometne lige Dinamo i dalje ostaje jedina neporažena momčad, a sinoć je kao gost na Maksimiru pobijedio sestrinsku Lokomotivu sa 1-0.

Novi prvoligaš Karlovac nastavio je nizati odlične rezultate, u trećoj minuti sudačke nadoknade drugog poluvremena svladao je u gostima Varteks 1-0. Karlovac ove sezone nije izgubio u gostima, a Varteks je upisao četvrti uzastopni poraz.

Rijeka je sa novim trenerom Zoranom Vulićem kod kuće uvjerljivo pobijedila Međimurje 4-0, dok je Croatia Sesvete u gostima iznenadila Inter Zaprešić, pobijedivši 2-1. To je prva ovosezonska pobjeda Croatije.

U nedjelju Cibalia dočekuje Hajduk (20,15 sati).

U petak:

Zagreb - Šibenik 0-2 (Zec 45, 82)

U subotu:

Rijeka - Međimurje 4-0 (Matko 45, 56, Fernandez 65, 90)

Inter Zaprešić - Croatia Sesvete 1-2 (Gulić 67/Bošnjak 3, Celišćak 54)

Zadar - Istra 1961 1-1 (Bilaver 76/Bodrušić 28)

Varteks - Karlovac 0-1 (Tokić 90+3)

Lokomotiva - Dinamo 0-1 (Mandžukić 44)

Slaven Belupo - Osijek 5-2 (Posavec 14, Delić 36, Vojnović 43, Tepurić 80, 90+3/Knežević 56, Hrnčević 86)