objavljeno prije 13 godina
NI HAO MA

Ćiro nije uspio osvojiti plasman na OI sa kineskom reprezentacijom

Nakon što su kod kuće izgubili sa 0:1, Kinezi predvođeni našim stručnjakom teško su poraženi u gostima od Omana 1:3

Ćiro Blažević

,

kineska reprezentacija

Slavni hrvatski nogometni trener i trenutni izbornik kineske nogometne reprezentacije nije uspio sa njom osvojiti vizu za Olimpijske igre u Londonu, javlja Hina. U uzvratnom susretu azijskih pretkvalifikacija Kina je na gostovanju u Muscatu nakon produžetka izgubila od Omana 1:3 nakon što je u prvom susretu u Šangaju poražena 0:1.

Ćirini 'kineski sinovi' u uzvratnom su dvoboju nakon 90 minuta igre vodili 1:0 i tako nadoknadili poraz iz prve utakmice. U produžetku su, međutim, primili tri gola i Oman se plasirao dalje.

Kina je povela u 69. minuti, a ključni trenutak se dogodio u 76. minuti kada je jedan kineski igrač isključen. S igračem manje Kinezi se nisu uspjeli oduprijeti naletima domaćina.