objavljeno prije 16 godina i 5 mjeseci

Čale i Balaban umirili Slovake

Dinamo

Nakon poraza od Litexa, nogometaši Dinama vrlo brzo su se vratili pobjedničkim navikama. Vodeća momčad hrvatskog prvenstva sa 2-1 pobijedila je slovačke Košice.

Utakmica u Beleku bila je takva da će brzo otići u zaborav s obzirom na brojne pogreške. Strijelci za Dinamo bili su Balaban u 45. i Čale u 59. minuti, dok je poraz Košica ublažio Kolbas iz jedanaesterca koji je skrivio Čale, u 77. minuti.

- Kontrolirali smo utakmicu i postigli dva pogotka iz dvije lijepe akcije. Pred kraj utakmice nam je ponestalo koncentracije, zbog toga smo previše griješili u primopredaji, ali igrači su umorni i te su pogreške razumljive - ocjenjuje Zvonimir Soldo.
Trener Dinama izveo je na teren postavu: Kelava, Etto, Mikulić, Caros, Čale, Guela, Vukojević, Vrdoljak, Antolić, Mandžukić, Balaban. U igru su još ulazili Mikić, Drpić, Barbarić, Badelj i Tadić.

Posljednju pripremnu utakmicu u Beleku Dinamo će odigrati 9. veljače protiv momčadi San Frecce iz Hiroshime.

Piše: METRO