« Ostali sportovi
objavljeno prije 10 godina i 11 mjeseci
KONAČNI REZULTATI

Završila Hrvatska kyokushinkai liga, priključite se u novoj sezoni

Veliki prijelazni pehar pripao je mladima iz Strmca koje predvodi Shihan Zvonko Samaržija

(Marko Peranić)
Više o

Fortis

,

karate

,

Feniks

,

trtica

,

hrvatski otočni proizvodi

,

HSD

,

Hrvatski Assange

,

heinzelova 52

U novoj športskoj dvorani u Šenkovcu održan je 29. svibnja završni turnir Hrvatske kyokushinkai lige za mlade do 18 godina. Organizator turnira bio je kyokushinkai klub Enigma iz Drenja.

Veliki prijelazni pehar pripao je mladima iz Strmca koje predvodi Shihan Zvonko Samaržija. Najžešća borba se vodila između klubova "Div Bregana" i "Mas. Oyama Strmec". Nakon neizvjesnosti do pred sam kraj postalo je jasno da su Strmčani zasluženo prvaci. Članovi kluba "Mas. Oyama Strmec" osvojili su prijelazni pehar već treću godinu za redom.

Nagrade mladim borcima za osvajanje Hrvatske kyokushinkai lige u svojim kategorijama je dodjelio Hrvatski kyokushinkai savez.

Kyokushinkai karate se posljednjih godina svrsta na drugo mjesto po brojnosti članova koji se ovom vještinom i sportom sustavno bave na području Zagreba i okolice.

Nova sezona počinje u listopadu. Sve informacije o kyokushinkai karateu, turnirima te kako se i sami možete početi baviti ovim zanimljivim sportom saznajte na stranicama kluba Budo-ryu.

U nastavku možete pogledati konačni poredak natjecatelja i klubova u sezoni 2009./2010.:

Osu!

I Kategorija: MLAĐI LIMAČI (2001./ 2002.) Laka - 30 kg 

1. Damjan Starčević ((Mas' Oyama Strmec))
2. Vid Sinti (Bregana Div)
3. Luka Beltram (Domenica Sv. Nedelja)
4. Lukas Miholić (Bregana Div)
5. Mihael Šoštarić (Bregana Div)
6. Borna Polanščak (Domenica Sv. Nedelja)
7. Krešimir Ivković (Domenica Sv. Nedelja)
8. David Galoić ((Mas' Oyama Strmec))

II Kategorija: MLAĐI LIMAČI (2001./ 2002.) Srednja  - 35 kg     

1. Juraj Štajcer (Bregana Div)
2. Krsto Tomljanović (Fortis)
3. Franko Štrbac (Bregana Div)
4. Ante Basa (Bregana Div)
5. Josip Novosel (Bregana Div)
6. Fran Martinček (Bregana Div)
7. Mark Pecho (Bregana Div)
8. Alen Božić (Croatia Sisak)
9. Jan Tatarević (Domenica Sv. Nedelja)
10. Matija Šimunac (Domenica Sv. Nedelja)
11. Matej Mandić (Domenica Sv. Nedelja)
12. Mark Pecho (Bregana Div)

III Kategorija: MLAĐI LIMAČI (2001./ 2002.) Teška  + 35 kg     

1. Patrik Rapp (Mas' Oyama Strmec)
2. Fabijan Kušić (Bregana Div)
3. Dorian Čagalj Prokurica (Enigma Drenje)
4. Domagoj Klupač (Domenica Sv. Nedelja)
5. Mihael Jelkovac (Domenica Sv. Nedelja)
6. Tin Horvat (Bregana Div)
7. Bruno Stojanović (Domenica Sv. Nedelja)

IV Kategorija: MLAĐE LIMAČICE (2001./ 2002.)     

1. Gabriela Suša (Fortis Samobor)
2. Ema Zorko (Bregana Div)
3. Larisa Bošnjak (Bregana Div)
4. Eva Magdić Govedarica (Bregana Div)
5. Leona Skorić (Bregana Div)
6. Laura Leskovec (Bregana Div)

V Kategorija: STARIJI LIMAČI (1999./ 2000.)    Laka  - 35 kg 

1. Fabijan Lindić (Fortis Samobor)
2. Domagoj Lapenda (Domenica Sv. Nedelja)
3. Kristijan Čagalj Prokurica (Enigma Drenje)
4. Stjepan Jelica (Budoryu Zaprešić)
5. Josip Runtas (Feniks Rude)
6. Karlo Krizmanić (Mas' Oyama Strmec)
7. Valentin Orešković (Bregana Div)
8. Karlo Ćurćić (Domenica Sv. Nedelja)
9. Marko Tomeković (Bregana Div)
10. Toni Kerep (Mas' Oyama Strmec)
11. Dominik Dinon (Feniks Rude)

VI  Kategorija: STARIJI LIMAČI (1999./ 2000.)    Srednja  - 45 kg 

1. Luka Rubinić (Fortis Samobor)
2. Domagoj Golubić (Mas' Oyama Strmec)
3. Tin Dutković (Bregana Div)
4. Antonio Novoselec (Mas' Oyama Strmec)
5. Jakov Nikl (Feniks Rude)
6. Vedran Pukšar (Bregana Div)
7. Ivan Jurković (Enigma Drenje)
8. Leonardo Brka (Bregana Div)
9. Leon Vrbanović (Domenica Sv. Nedelja)
10. Petar Prpić (Fortis Samobor)
11. Luka Obrovac (Bregana Div)

VII Kategorija: STARIJI LIMAČI (1999./ 2000.)    Teška  + 45 kg 

1. Domagoj Ivančić (Mas' Oyama Strmec)
2. Fran Mlinarić (Croatia Sisak)
3. Matija Holik (Bregana Div)
4. Patrik Veršić (Croatia Sisak)
5. Tin Horkić (Bregana Div)
6. Sven Golić (Fortis Samobor)
7. Antonio Gluščić (Fortis Samobor)
8. Petar Vitko (Fortis Samobor)
9. Ivan Skendrović (Feniks Rude)

VIII Kategorija: STARIJE LIMAČICE (1999./ 2000.)     

1. Sonja Prpić (Domenica Sv. Nedelja)
2. Gabriela Blažević (Bregana Div)
3. Ana Jančikić (Bregana Div)
4. Ema Štrbac (Bregana Div)
5. Matea Grgin (Bregana Div)
6. Petra Gabrek (Mas' Oyama Strmec)
7. Elena Ložnjak (Fortis Samobor)

IX Kategorija: MLAĐI KADETI (1997./ 1998.)    Laka  - 45 kg

1. Nikola Sever (Croatia Sisak)
2. Leon Suljić (Enigma Drenje)
3. Marko Krizmanić (Croatia Sisak)
4. Bruno Pekez (Mas' Oyama Strmec)
5. Jasmin Zavrtnik (Bregana Div)
6. Jan Peranić (Budo ryu Zaprešić)
7. Filip Podunavac (Croatia Sisak)
8. Alan Šilović Budo ryu Zaprešić
9. Daniel Tanković (Feniks Rude)

X Kategorija: MLAĐI KADETI (1997./ 1998.)    Teška  + 45 kg 

1. Ivan Turčin (Domenica Sv. Nedelja)
2. Matko Kajgana (Croatia Sisak)
3. Lucijan Barać (Domenica Sv. Nedelja)
4. Matej Bašić (Bregana Div)
5. Tomislav Koren (Fortis Samobor)
6. Lovro Drešar (Feniks Rude)
7. Fran Ložnjak (Fortis Samobor)
8. Krešo Krizmanić (Mas' Oyama Strmec)
9. Marko Vitko (Fortis Samobor)

XI Kategorija: MLAĐE KADETKINJE (1997./ 1998.) Laka - 45 kg     

1. Kristina Suša (Fortis Samobor)
2. Marija Frklić (Mas' Oyama Strmec)
3. Ana Skukan (Bregana Div)
4. Lucija Sekelj (Fortis Samobor)
5. Mihaela Tomeković (Bregana Div)

XII Kategorija: MLAĐE KADETKINJE (1997./ 1998.) Teška + 45 kg     

1. Karla Živoder (Domenica Sv. Nedelja)
2. Marija Sara Čehić (Enigma Drenje)
3. Katarina Razum (Fortis Samobor)

XIII Kategorija: STARIJI KADETI (1995./ 1996.)  Laka  - 65 Kg

1. Vedran Pondeljak (Mas' Oyama Strmec)
2. Dion Burian (Mas' Oyama Strmec)
3. Stefan Vedrina (Croatia Sisak)
4. Dino Matijaščić (Bregana Div)
5. Lovro Kovačić (Bregana Div)
6. Josip Benković (Bregana Div)
7. Dawud Albouz (Budo ryu Zaprešić)
8. Steffano Perković (Croatia Sisak)
9. Matija Drenski (Enigma Drenje)

XIV Kategorija: STARIJI KADETI (1995./ 1996.)  Teška  + 65 Kg     

1. Goran Božić (Croatia Sisak)
2. Marko Koren (Fortis Samobor)
3. Tomislav Novoselec (Mas' Oyama Strmec)
4. Marko Kos (Sutinska Vrela)
5. Jurica Korade (Fortis Samobor)
6. Roko Mihelić (Fortis Samobor)
7. Matija Drenski * (Enigma Drenje)
* nastupao u dvije težinske kategorije       

XV Kategorija: STARIJE KADETKINJE (1995./ 1996. godište)     

1. Dora Korade (Fortis Samobor)
2. Doria Štibić (Bregana Div)
3. Nikol Bašić (Bregana Div)
4. Jelena Vrančić (Mas' Oyama Strmec)
5. Kristina Najcler (Enigma Drenje)
6. Dorotea Peranić (Budo ryu Zaprešić)

XVI Kategorija: MLAĐI JUNIORI (1993./ 1994. godište)  Laka  - 70 kg     

1. Lobel Rapp (Mas' Oyama Strmec)
2. Ante Bulaja (Domenica Sv. Nedelja)
3. Luka Sekelj (Fortis Samobor)
4. Borna Skukan (Bregana Div)
5. Luka Pekez (Mas' Oyama Strmec)

XVII Kategorija: JUNIORI (1991./ 1994. godište)  Teška  + 70 kg     

1. Leon Paljušić (Bregana Div)
2. Josip Noršić (Bregana Div)
3. Dario Pavlečić (Feniks Rude)
4. Lovro Mihelić (Fortis Samobor)
5. Filip Skejo (Feniks Rude)
7. Ante Bulaja* (Domenica Sv. Nedelja)
8. Emil Šikac (Domenica Sv. Nedelja)
9. Adam Talib Budo ryu Zaprešić
10. Neven Bijekić (Sutinska Vrela)

* nastupao u dvije težinske kategorije       

XVIII Kategorija: MLAĐE JUNIORKE (1993./ 1994. godište)     

1. Katarina Sever (Croatia Sisak)
2. Dora Mlinarić (Domenica Sv. Nedelja)
3. Katarina Novoselec (Mas' Oyama Strmec)
4. Marta Frklić (Mas' Oyama Strmec) 

BODOVI ZA PLASMAN  BODOVI ZA POBJEDU:    

1.  mjesto = 20 bodova  Svaka pobjeda u natjecanju   
2.  mjesto = 10 bodova  donosi natjecatelju po 2 boda   
3.  mjesto = 5 bodova     
4. - 16. mjesto = 1 bod (za nastup)      

STASTISTIKA:      

Ukupan broj domaćih natjecatelja:  136   
Muški: 104   
Ženski: 32    

Broj domaćih klubova: 10 ( i 3 strane ekipe na "Domenica 2010") koji su sudjelovali na turnirima Lige 2009./2010.      

KLUBOVI:

1. KBKK "Mas' Oyama" Strmec
2. KKK "Bregana DIV" Bregana
3. KKK "Fortis" Samobor
4. KKK "Domenica" Sv. Nedelja
5. KK "Croatia" Sisak
6. KBKK "Enigma" Drenje
7. KKK "Feniks" Rude
8. KKK "Sutinska Vrela" Zagreb
9. Škola Ratnika "Budoryu" Zaprešić
10. KBK "TNT" Samobor

Piše: Marko Peranić
02.06.2010. 10:58:23
    
Novi komentar
nužno
nužno

skrolaj na vrh