objavljeno prije 14 godina i 2 mjeseca
26. kolo HNL

Vugrinec odgodio promociju Dinama

Kao i uvijek, Dinamo je u proslavljanju naslova prvaka spriječio Vugrinec golom u 82. minuti

Dinamo

,

Davor Vugrinec

,

1. HNL

Plavi su, kako su kuloari i nagađali, remizirali s davljenikom iz Kranjčevićeve. Prvo je poluvrijeme proteklo u negledljivom nogometu, da bi na početku drugog Badelj doveo Dinamo u vodstvo, koje je anulirao drugi strijela HNL-a svih vremena.

Poletarci s Kajzerice uspješno su prošli gostovanje kod zadnjeg na tablici i golovima Peke i Bagarića riješili pitanje pobjednika početkom drugog poluvremena, da bi Čižmek smanjio par minuta prije kraja.

Vida je očito stavio koju kunicu na svoj klub u dvoboju protiv Rijeke, koji je riješen pred sam kraj utakmice, a Istra se nada da će izbjeći ispadanje nakon pobjede protiv Slavena od 2:0.

Derbi sjeverozapadne Hrvatske završio je bez golova, a Inter je iznenađujuće odnio sva tri boda iz Stanova. Jadranski derbi u Šibeniku završio je pobjedom Hajduka, golom Ibričića koji zadnjih par kola drži bile i Špacu u borbi za drugo mjesto u ligi.

Dinamo - Zagreb 1:1

Croatia (S)-Lokomotiva 1:2

Osijek - Rijeka 1:0

Istra - Slaven Belupo 2:0

Međimurje - Varteks 0:0

Zadar - Inter 0:1

Šibenik - Hajduk 0:1