Vidošević pozdravlja Bandićevu kandidaturu
Vesna Pusić smatra da Bandić nije ozbiljan suparnik, a Stranka umirovljenika već mu je dala potporu

Nakon službene objave predsjedničke kandidature Milana Bandića, stigle su i prve reakcije, a neki su mu već i pružili potporu.
Vesna Pusić, predsjednička kandidatkinja HNS-a za Index je izjavila da je njegova kandidatura potpuno irelevantna, te da su Josipović i Vidošević jedini ozbiljni kandidati i opasni suparnici.
"Očito mu je dugo trebalo da se odluči. Situacija je u Zagrebu zagustila i to je jedan od načina na koji vidi izlaz. A što se stvarno tiče funkcije predsjednika ili predsjednice države to će ljudi odlučiti. Građani će odlučiti tko ih može predstavljati u svijetu", kaže Pusić.
Nezavisni kandidat Nadan Vidošević, pak, ne dijeli njezino mišljenje.
"To je dobra odluka Milana Bandića. Hrvatska je u moralnoj i gospodarskoj krizi i svatko tko misli da na neki način može pridonijeti boljoj Hrvatskoj dobro je došao u ovoj kampanji. Na kraju će građani s pravom moći kazati birajući novog predsjednika - izabrali smo predsjednika kakvog želimo i izabrali smo Hrvatsku kakvu želimo", izjavio je Vidošević za Index.
Danas je i Stranka umirovljenika (SU) izvijestila da već u prvom krugu predsjedničkih izbora svoju potporu daje Milanu Bandiću.
"Standard koji uživaju zagrebački umirovljenici i razina socijalne osjetljivosti prema svim skupinama građana koju pokazuje, odnosno provodi gradonačelnik Zagreba Milan Bandić jest upravo onaj standard koji bi poželjeli svi umirovljenici odnosno građani u Republici Hrvatskoj", ističu u svojem priopćenju koje je potpisao predsjednik SU-a Lazar Grujić.
U stranci vjeruju da će Bandić koristeći stečena iskustva u upravljanju i vođenju najvećeg grada u Hrvatskoj, biti isto tako i uspješan 'gradonačelnik' svih građana Hrvatske.
Novi komentar