« Kino raspored
objavljeno prije 4 godine i 7 mjeseci
KINO PROGRAM

Tjedni program Cineplexx kina u Zagrebu od 27. veljače do 5. ožujka

Vuk s Wall Streeta i Američke varalice i dalje su tu, no stigla je Nimfomanka 2 i 12 godina ropstva

Tjedni raspored za zagrebačke Cineplexxe
Tjedni raspored za zagrebačke Cineplexxe (Cineplexx)
Više o

Cineplexx

,

Cineplexx City Center One East

,

Cineplexx Centar Kaptol

,

kino raspored

,

kino program

Cineplexx Centar Kaptol

Naslov 27.02.14 28.02.14 01.03.14 02.03.14 03.03.14 04.03.14 05.03.14
ABECEDA - - 22:00 - - - -
AI WEIWEI-LAŽNI SLUČAJ - - 18:00 - - - -
Američki varalice Digital Cinema - - - - 16:20 20:00 16:30 20:00
ARMSTRONGOVA LAŽ 18:00 - - - - - -
BARŠUNASTI TERORISTI 14:00 - - - - - -
BIBLIOTEKA PRAHA/UKRAJINA NIJE BORDEL - 22:00 - - - - -
BILJEŠKE O SLJEPOĆI/HRANA ZA DUŠU - 17:00 22:00 - - - -
Blokada 17:00 - - - - - -
BORBA/OTVORENIH OČIJU - 16:00 - - - - -
BRAT PO KRVI 14:00 - - - - - -
BUJICA LJUBAVI 19:00 - - - - - -
CEKANJE/NASLOVNICA 20:00 16:00 - - - - -
CINEMA KOMUNISTO 15:00 - - - - - -
CJEVOVOD 18:00 - - - - - -
CRVENI TEPIH/KORIJENI I KRILA 16:00 - - - - - -
DETROPIJA - 20:00 - - - - -
Dobri dileri iz Dallasa Digital Cinema - - - - 16:00 21:30 21:30
DOBRO JUTRO 16:00 - - - - - -
DOBRODOŠLICA MRTVACU - - 17:00 - - - -
DRAGI LASTANE! 12:00 - - - - - -
DVORIŠTE/JOŠ JEDNA NOĆ NA ZEMLJI - - 14:00 - - - -
EKSPEDICIJA NA KRAJ SVIJETA 22:00 21:00 13:00 - - - -
ENZO AVITABILE-GLAZBENI ŽIVOT - - 22:00 - - - -
GORI - 19:00 - - - - -
GOSPODAR SVEMIRA 12:00 - 20:00 - - - -
GOTOVO DIVAN ŽIVOT - - 19:00 - - - -
HERMENEUTIKA/JUGOSLAVIJA, KAKO JE IDEOLOGIJA POKRETALA NAŠE KOLEKTIVNO TIJELO - 20:00 - - - - -
Hitac Digital Cinema - - - - 16:00 17:00 17:00
HT Nagrada publike - - - 14:00 18:00 20:00 - - -
IGRAČI - 21:00 12:00 - - - -
IN TIME - - 15:00 - - - -
IZA OGRADE/DECRESCENDO/PASJE BRDO 15:00 - - - - - -
KAKO VAM DRAGO/POGREBNIK 17:00 12:00 20:00 - - - -
KAVIJAR KONEKŠN/PUT PTICA - 15:00 - - - - -
KIT UBOJICA 21:00 - - - - - -
KRALJICA/LETI LAGANO,LETI VISOKO - - 16:00 - - - -
Lego Film 3D - - - - - 16:00 16:00
Lego Film Digital Cinema - - - - - 16:30 16:45
LJUBAVNA JEDNADŽBA HENRYJA FASTA/PAPARAZZI - - 15:00 - - - -
LJUBAVNA ODISEJA 19:00 - - - - - -
LJUBI BLIŽNJEGA SVOGA/SVE JE MOGUĆE 18:00 - - - - - -
Mali pečat - - - 12:00 18:00 20:00 - - -
MAMA EUROPA - 14:00 19:00 - - - -
MARKO/4. MAJMUN - 13:00 14:00 - - - -
Montevideo, vidimo se! - - - - 19:30 - -
Movies that matter - - - 16:00 18:00 22:00 - - -
Nagrada moje generacije - - - 16:00 22:00 - - -
NATJECANJE U LJUBAVI/BLIZANKE - - 20:00 - - - -
NE ME QUITTE PAS 13:00 - - - - - -
NE S NAMA/JOŠ JEDNOM - - 13:00 - - - -
Nimfomanka 2. dio Digital Cinema - - - - - - 20:15
Odred za baštinu Digital Cinema - - - - - 19:15 21:30 19:00 21:15
OKUPACIJA, 27. SLIKA - 18:00 - - - - -
Ona Digital Cinema - - - - 16:15 18:00 20:30 18:00 20:30
OSAMNAESTI ROĐENDAN/OTAC I SIN - - 12:00 - - - -
OTAC I SIN NA PUTU - 19:00 - - - - -
OVRHA/GODOVI - 13:00 - - - - -
PJESMA IZ ŠUME 21:00 - 16:00 - - - -
Pompeji Digital Cinema - - - - - 19:30 18:15 19:30
POSEBNA POTREBA - - 21:00 - - - -
POSLJEDNJA POSTAJA - - 18:00 - - - -
POSLJEDNJI CRNOMORSKI GUSARI 16:00 - - - - - -
POSLJEDNJI POZIV U OAZU 20:00 - - - - - -
POVRATAK U HOMS - 22:00 - - - - -
PRAVA KOLIČINA NASILJA 22:00 - - - - - -
PRIČE KOJE KAZUJEMO 20:00 - 14:00 - - - -
PRLJAVI RATOVI - - 21:00 - - - -
PUNK PJEVAČICA 22:00 - - - - - -
SACRO GRA 14:00 18:00 - - - - -
SALMA - 18:00 - - - - -
SLOMO/MALA ZEMLJA - 20:00 - - - - -
Snježna kraljica 3D - - - - - 17:30 16:30
SRETNO DIJETE - 17:00 - - - - -
TEEN DOX / PHONE DOX - - - 12:00 - - -
TRI DANA SLOBODE/U DAČI - 15:00 - - - - -
TRI SOBE MELANKOLIJE - - 16:00 - - - -
ULJEZ - 16:00 - - - - -
USPONI I PADOVI VOJTE LAVIČKE - - 18:00 - - - -
Veliki pečat - Međunarodna konkurencija - - - 14:00 16:00 22:00 - - -
Veliki pečat - Regionalna konkurencija - - - 12:00 14:00 20:00 - - -
VRAG/U POTRAZI ZA SREĆOM 13:00 - - - - - -
WAGNEROV SAN - 22:00 - - - - -
ŽIVOT U SVEMIRU/RAZGOVORI O OZBILJNIM TEMAMA - 14:00 17:00 - - - -

Cineplexx City Centar One East

Naslov 27.02.14 28.02.14 01.03.14 02.03.14 03.03.14 04.03.14 05.03.14
3 dana za ubojstvo Digital Cinema 21:15 - - - - - -
Beskrajna ljubav Digital Cinema 18:00 18:00 18:00 18:00 18:00 18:00 18:00
Dobri dileri iz Dallasa Digital Cinema 19:00 21:30 19:00 21:30 19:00 21:30 19:00 21:30 19:00 21:30 19:00 21:30 19:00 21:30
Hitac Digital Cinema 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
Kuća velikog mađioničara 3D 17:20 17:20 11:15 13:15 17:20 11:15 13:15 17:20 17:20 17:20 17:20
Kuća velikog mađioničara Digital Cinema 16:45 16:45 12:30 14:45 16:45 12:30 14:45 16:45 16:45 16:45 16:45
Lego Film 3D 15:00 17:00 15:00 17:00 11:00 13:00 15:00 17:00 11:00 13:00 15:00 17:00 15:00 17:00 15:00 17:00 15:00 17:00
Lego Film Digital Cinema - - 12:00 14:00 12:00 14:00 - - -
Nimfomanka 2. dio Digital Cinema 20:10 22:00 20:10 22:00 20:10 22:00 20:10 22:00 20:10 22:00 20:10 22:00 20:10 22:00
Odred za baštinu Digital Cinema 18:30 20:45 22:20 18:30 20:45 22:20 18:30 20:45 22:20 18:30 20:45 22:20 18:30 20:45 22:20 18:30 20:45 22:20 18:30 20:45 22:20
Ona Digital Cinema 18:30 21:00 18:30 21:00 18:30 21:00 18:30 21:00 18:30 21:00 18:30 21:00 18:30 21:00
Pompeji 3D 20:00 21:45 20:00 21:45 18:15 20:00 21:45 18:15 20:00 21:45 20:00 21:45 20:00 21:45 20:00 21:45
Pompeji Digital Cinema 15:15 17:10 15:15 17:10 15:15 17:10 15:15 17:10 15:15 17:10 15:15 17:10 15:15 17:10
Robocop Digital Cinema 19:15 19:15 21:15 19:15 21:15 19:15 21:15 19:15 21:15 19:15 21:15 19:15 21:15
Snježna kraljica 3D 16:30 18:15 16:30 18:15 12:15 14:15 16:30 12:15 14:15 16:30 16:30 18:15 16:30 18:15 16:30 18:15
Snježna kraljica Digital Cinema 15:30 16:00 15:30 16:00 11:30 13:30 15:30 16:00 11:30 13:30 15:30 16:00 15:30 16:00 15:30 16:00 15:30 16:00
Zimska priča Digital Cinema 16:10 16:10 16:10 16:10 16:10 16:10 16:10

27.02.2014. 03:23:00
    
Novi komentar
nužno
nužno

skrolaj na vrh