« Košarka
objavljeno prije 9 godina i 4 mjeseca
28. KOLOVOZA - 12. RUJNA

SP košarka - pogledajte raspored utakmica

Hrvatska košarkaška reprezentacija igra u skupini B u Istanbulu sa SAD-om, Iranom, Slovenijom, Tunisom i Brazilom

sp košarka
sp košarka (Wikipedia)
Više o

SP košarka

,

hrvatska košarkaška reprezentacija

Hrvatska košarkaška reprezentacija od 28. kolovoza do 12. rujna će po drugi put od osamostaljenja nastupiti na Svjetskom prvenstvu koje se održava u Turskoj.

Izabranici Josipa Vrankovića u prvom će krugu natjecanja igrati u skupini B u Istanbulu, a suparnici će im biti reprezentacije SAD-a, Irana, Slovenije, Tunisa i Brazila.

Prve četiri reprezentacije izborit će nastup u drugom krugu gdje se od osmine finala igra na ispadanje. Skupina u kojoj se nalazi Hrvatska u drugom se krugu križa sa skupinom A u kojoj će igrati Australija, Jordan, Angola, Srbija, Njemačka i Argentina.

RASPORED SP U KOŠARCI:

SKUPINA A (Kayseri):

1. KOLO, 28. kolovoza:

15.30 Australija - Jordan

18.00 Angola - Srbija

20.30 Njemačka - Argentina

2. KOLO, 29. kolovoza:

15.30 Jordan - Angola

18.00 Srbija - Njemačka

20.30 Argentina - Australija

3. KOLO, 30. kolovoza:

15.30 Jordan - Srbija

18.00 Australija - Njemačka

20.30 Argentina - Angola

4. KOLO, 1. rujna:

15.30 Srbija - Australija

18.00 Angola - Njemačka

20.30 Argentina - Jordan

5. KOLO, 2. rujna:

15.30 Angola - Australija

18.00 Argentina - Srbija

20.30 Njemačka - Jordan

SKUPINA B (Istanbul):

1. KOLO, 28. kolovoza:

15.30 Tunis - Slovenija

18.00 SAD - HRVATSKA

20.30 Iran - Brazil

2. KOLO, 29. kolovoza:

15.30 Slovenija - SAD

18.00 HRVATSKA - Iran

20.30 Brazil - Tunis

3. KOLO, 30. kolovoza:

15.30 Slovenija - HRVATSKA

18.00 Tunis - Iran

20.30 Brazil - SAD

4. KOLO, 1. rujna:

15.30 HRVATSKA - Tunis

18.00 SAD - Iran

20.30 Brazil - Slovenija

5. KOLO, 2. rujna:

15.30 SAD - Tunis

18.00 Slovenija - Iran

20.30 Brazil - HRVATSKA

SKUPINA C (Ankara):

1. KOLO, 28. kolovoza:

15.00 Grčka - Kina

17.30 Rusija - Portoriko

20.00 Obala Bjelokosti - Turska

2. KOLO, 29. kolovoza:

15.00 Kina - Obala Bjelokosti

17.30 Portoriko - Grčka

20.00 Turska - Rusija

3. KOLO, 31. kolovoza:

15.00 Rusija - Obala Bjelokosti

17.30 Portoriko - Kina

20.00 Turska - Grčka

4. KOLO, 1. rujna:

15.00 Kina - Rusija

17.30 Obala Bjelokosti - Grčka

20.00 Turska - Portoriko

5. KOLO, 2. rujna:

15.00 Portoriko - Obala Bjelokosti

17.30 Rusija - Grčka

20.00 Turska - Kina

SKUPINA D (Izmir):

1. KOLO, 28. kolovoza:

15.00 Novi Zeland - Litva

17.30 Kanada - Libanon

20.00 Francuska - Španjolska

2. KOLO, 29. kolovoza:

15.00 Litva - Kanada

17.30 Libanon - Francuska

20.00 Španjolska - Novi Zeland

3. KOLO, 31. kolovoza:

15.00 Novi Zeland - Libanon

17.30 Kanada - Francuska

20.00 Španjolska - Litva

4. KOLO, 1. rujna:

15.00 Novi Zeland - Kanada

17.30 Libanon - Španjolska

20.00 Litva - Francuska

5. KOLO, 2. rujna:

15.00 Španjolska - Kanada

17.30 Libanon - Litva

20.00 Novi Zeland - Francuska

OSMINA FINALA (Istanbul):

4. rujna:

A1 - B4 (61)

D2 - C3 (62)

5. rujna:

C1 - D4 (63)

B2 - A3 (64)

6. rujna:

B1 - A4 (65)

C2 - D3 (66)

7. rujna:

D1 - C4 (67)

A2 - B3 (68)

ČETVRTFINALE (Istanbul):

8. rujna:

pobjednik 61 - pobjednik 62 (69)

pobjednik 63 - pobjednik 64 (70)

9. rujna:

pobjednik 65 - pobjednik 66 (71)

pobjednik 67 - pobjednik 68 (72)

RAZIGRAVANJE OD 5. DO 8. MJESTA (Istanbul):

10. rujna:

poraženi 69 - poraženi 70 (73)

poraženi 71 - poraženi 72 (74)

11. rujna:

za 7. mesto: poraženi 73 - poraženi 74

12. rujna:

za 5. mjesto: pobjednik 73 - pobjednik 74

POLUFINALE (Istanbul):

11. rujna:

pobjednik 69 - pobjednik 70

pobjednik 71 - pobjednik 72

ZA 3. MJESTO (Istanbul):

12. rujna

FINALE (Istanbul):

12. rujna

(hina/metro-portal)

26.08.2010. 13:41:22
    
Novi komentar
nužno
nužno

skrolaj na vrh