« Kultura
objavljeno prije 11 godina i 11 mjeseci
KONCERTI, PREDSTAVE...

Scena Amadeo - program za kolovoz i rujan

Scena Amadeo nastavlja s bogatim kulturno-zabavnim programom u kolovozu i rujnu - OSVOJITE ULAZNICE

scena amadeo
scena amadeo (Scena Amadeo)
Više o

Scena Amadeo

,

zagreb-info

Klupska kazališno-glazbeno-filmska scena Amadeo nudi bogat kulturno-zabavni program u kolovozu i rujnu. Scena Amadeo nalazi se u Zagrebu, u atriju Hrvatskoga prirodoslovnog muzeja (Demetrova 1, Gornji grad). Cijene ulaznica su  50 kuna (odnosno 40 kuna za umirovljenike i studente), a programi počinju u 21 sat. U slučaju kiše događanja se neće održati, osim večeri Miljenka Prohaske koja se u slučaju kiše održava u muzeju Mimara.

Osvojite ulaznice za svaku večer na sceni Amadeo!

SRIJEDA, 18.08.

petrit.jpg
Petrit Ceku Trio

MARIACHI LOS CABALLEROS (koncert)

ČETVRTAK, 19.08.

PETRIT CEKU TRIO, gitare (koncert)

Petrit Ceku; Tomislav Vukšić;  Pedro Ribeiro Rodrigue

I. Albeniz; A. Dvorak; M. Rave; M. Ruždjak; M. de Falla.

PETAK, 20.08.

THE SKELLIGS (koncert), tradicionalna irska glazba

Žasmina-Pankova Pokrovac, violina; Goran Borovčić-Kurir, gitara; Johnny Brennan - irska flauta i frulica;  Damjan Pištalo, bodhran (irski def); Milan Pištalo - akustična gitara; Jasenka Markov Anterić, vokal i flauta

SUBOTA, 21.08. i NEDJELJA, 22.08.

Jeff Baron: U POSJETI KOD GOSPODINA GREENA (predstava)

Glume: Pero Kvrgić i Luka Dragić

Produkcija: Planet art

PONEDJELJAK, 23.08.

Heiner Müller: MEDEJA MATERIAL (predstava)
Redatelj: Ivica Buljan

Glume: Senka Bulić, Ditka Haberl i Marko Mandić
Produkcija: Mini teater Ljubljana i Novo kazalište Zagreb.

UTORAK, 24.08. i SRIJEDA, 25.08.

art.jpg
A R T

Yasmina Reza: A R T  (predstava)
Glume: Zijad Gračić, Slavko Juraga i Ivan Jončić

Redatelj: Marko Juraga

Produkcija: Aplauz teatar

ČETVRTAK, 26.08.

BAMBI MOLESTERS (koncert)

Dinko Tomljanović, gitara; Dalibor Pavičić, gitara; Hrvoje Zaborac, bubnjevi; Lada Furlan Zaborac, bas

PETAK, 27.08.

JEWSERS, Zagreb (koncert)

Klezmer - tradicijska glazba Židova istočne Europe.

Program u okviru Tjedna Izraela.

SUBOTA, 28. 08.

tjedan_izraela_shira_u_tfila.jpg

SHIRA U' TFILA, Beograd  (koncert)

Klezmer - tradicijska glazba Židova istočne Europe.

Program u okviru Tjedna Izraela.

NEDJELJA, 29.08.

Joseph O. Kesselring: ARSENIK I STAR ČIPKE, Beograd  (predstava)

Glume: Seka Sablić; Gorica Popović; Nebojša Milovanović; Bane Zaremski;

Nikola Vujović; Mladen Andrejevic; Boris Milivojević 

Režija, dramatizacija, izbor glazbe: Stefan Sablić

Program u okviru Tjedna Izraela.

PONEDJELJAK, 30. 08.

tjedan_izraela_michael_nguyen.jpg
Michael Nguyen

MICHAEL NGUYEN, Pariz, klavir  (koncert)

CastelnuovoTtedesco; Lisz; Debussy

Program u okviru Tjedna Izraela.

UTORAK, 31.08. - OTKAZANO (zbog lošeg vremena)

DARKO RUNDEK & ISABEL  (koncert)

Traženje novih Cargo formi

Glazbeno-poetski recital.

SRIJEDA, 01. 09.

Anton. P. Čehov - Zijah A. Sokolović: MEDVJED, šala za jednog glumca i jazz kvartet  (predstava)

Nastupaju: Zijah A. Sokolović i ljubljanski jazz kvartet LOLITA

ČETVRTAK, 02.09.

roda_-_zijah_sokolovic.jpg
Roda

Zijah A. Sokolović: RODA ili kako sam došao na svijet (predstava)

Glumi: Zijah A. Sokolović

PETAK, 03.09.

VEČER MILJENKA PROHASKE  (koncert)

Nastupaju: Gudački kvartet Sebastian; Đani Stipaničev, solist; Martina Gojčeta Silić, mezzosopran; Mladen Janjanin i Mario Čopor, glasovir

U slučaju kiše koncert će se održati u muzeju Mimara.

SUBOTA, 04.09.

Glazbena družina CINKUŠI,  (koncert)

Tihomir Kruhonja, kontrabas; Mirko Radušić, gitara; Igor Barić, violina; Nebojša Stijačić, el. gitara; Natalia B. Radušić, mandolina; Marko Meštrović, bubnjevi

NEDJELJA, 05.09.

TAMNI PJEVAČ

Poezija Antuna Branka Šimića

Nastupaju: Lidija Bajuk, Vedran Mlikota, Žarko Potočnjak i Goran Matović

Autorski projekt Gorana Matovića

PONEDJELJAK, 06.09.

KLAPA NOSTALGIJA (koncert)

13.08.2010. 13:10:54
    
Novi komentar
nužno
nužno

skrolaj na vrh