objavljeno prije 13 godina i 9 mjeseci
TREĆE KOLO

Premiership: Prva pobjeda Liverpoola, poraz Cityja

Ivan Klasnić nije nastupio za Bolton koji je odigrao 2:2 s Birminghamom, stijelac za Redse bio je Fernando Torres

Fernando Torres

U susretu trećeg kola engleskog nogometnog prvenstva Liverpool je teškom mukom pobijedio West Bromwich Albion 1:0, dok je Sunderland identičnim rezultatom porazio Manchester City.

Prvu pobjedu "Redsima" ove sezone donio je Fernando Torres u 65. minuti. Prvu pobjedu upisao je i Sunderland, a strijelac je bio Darren Bent u četvrtoj minutio sudačke nadoknade iz jedanaesterca.

Bolton i Birmingham su odigrali 2:2, nakon što su gosti vodili 2:0 i imali igrača više. Strijelci za Bolton bili su Kevin Davies (71-11m) i Robbie Blake (81), a za Birmingham City Roger Johnson (4) i Craig Gardner (51). Bolton je ostao bez igrača u 36. minuti kada je isključen vratar Jussi Jaaskelainen zbog udaranja suparničkog igrača Rogera Johnsona. Ivan Klasnić nije nastupio za Bolton.

Aston Villa je pobijedila Everton 1:0 golom Younga u devetoj minuti.(hina/metro-portal)