objavljeno prije 15 godina i 3 mjeseca
PREMIERSHIP

Pogodak Kranjčara, Manchester United i dalje vodeći

Niko je u 65. minuti iz slobodnog udarca svladao gostujućeg vratara i postavio konačni rezultat.

Tottenham Hotspur

Hrvatski nogometni reprezentativac Niko Kranjčar bio je strijelac za Portsmouth koji je na svom terenu u 32. kolu engleskog prvenstva protiv posljednjeplasiranog West Bromwich Albiona odigrao tek 2-2.

Kranjčar je u 65. minuti iz sl obodnog udarca svladao gostujućeg vratara Carsona i time postavio konačni rezultat. Prethodno je Portsmouth poveo sa 1-0 preko Kaboula (33), a potom su Greening (48) i Brunt (62) preokrenuli na 1-2.

Vedran Ćorluka i Luka Modrić odigrali su svih 90 minuta za Tottenham Hotspur koji je na svom White Hart Laneu svladao West Ham United sa 1-0. Strijelac jedinog gola bio je Pavljučenko (65).

Manchester United zadržao je vodstvo na ljestvici s bodom više i utakmicom manje od Liverpoola zahvaljujući 2-1 pobjedi na gostovanju kod Sunderlanda. Junak pobjede ponovno je bio mladi Talijan Macheda koji je psotigao pobjednički gol u 76. minuti. Inače, Scholes je doveo aktualnog prvaka u vodstvo u 19. minuti, a na 1-1 izjednačio je Scott u 55.

REZULTATI 32. KOLA:

Liverpool - Blackburn Rovers 4-0 (Torres 5, 33, Agger 83, Ngog 90)

Chelsea - Bolton Wanderers 4-3 (Ballack 40, Drogba 49, 63, Lampard 60-11m / O'Brien 70, Basham 74, Taylor 78)

Middlesbrough - Hull City 3-1 (Tuncay 3, Bates 29, M. King 90 / Manucho 9)

Sunderland - Manchester United 1-2 (K. Scott 55 / Scholes 19, Macheda 76)

Tottenham Hotspur - West Ham United 1- (Pavljučenko 65)

Portsmouth - West Bromwich Albion 2-2 (Kaboul 33, Kranjčar 65 / Greening 48, Brunt 62)

Wigan Athletic - Arsenal 1-4 (Mido 18 / Walcott 61, Silvestre 71, Aršavin 90, Song 90+2)

TABLICA:1 Manchester United 31 22 5 4 54 21 71