objavljeno prije 13 godina i 2 mjeseca
PREMIERSHIP

Modrić zabio u pobjedi Tottenhama

Modrić i Ćorluka odigrali su cijelu utakmicu, Niko Kranjčar nije bio ni na klupi, ManU dobio Fulham

Premiership liga

Luka Modrić postigao je pogodak u pobjedi Tottenhama kod kuće nad Stokeom (3:2), dok je lider Manchester United glatko na Old Traffordu svladao Fulham s 2:0 u dvoboju 32. kola Engleske lige, prenosi Hina.

Modrić je nakon mjesec dana postigao zgoditak za Tottenham, a pogodio je za 2:0 u 18. minuti. Modrić i Vedran Ćorluka su odigrali cijelu utakmicu, dok Niko Kranjčar nije bio ni na klupi.

I bez kažnjenoga Waynea Rooneya Manchester United je pogocima Berbatova (12) i Valencie (32) slavio protiv Fulhama, te sada ima 10 bodova i dvije utakmice više od Arsenala.

Blackburn i Birmingham su odigrali 1:1, a za domaćine nije igrao Nikola Kalinić, dok je u pobjedi Boltona 3:0 nad West Hamom Ivan Klasnić ušao u igru u 82. minuti.

Chelsea je jedva, pogotkom Maloude u 67. minuti svladao Wigan, dok je WBA u borbi za spas slavio kod Sunderlanda s 3:2.