objavljeno prije 11 godina i 1 mjesec
LIGA PRVAKA

Messi i Ibra po gol u remiju, Bayern pobijedio Juventus

Sjajno je kod Bayerna odigrao Mandžukić koji je asistirao za drugi gol na utakmici

četvrtfinale

Sudar Ibre i Messija za sada je završio neriješeno, što više odgovara argentinskom čarobnjaku koji je zbog ozljede napustio teren početkom drugog poluvremena. Upravo je Messi majstorski zavukao dodavanje Danija Alvesa za vodstvo Barcelone u prvom poluvremenu.

Izjednačio je Ibrahimović deset minuta prije kraja, a zatim prvo u zadnjoj minuti Xavi iz penala dovodi Barcu u novo vodstvo, a poravnava Matuidi u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Sjajno je odigrao i Beckham, pogotovo prvih dvadesetak minuta utakmice kad se činilo da je samo on na terenu.

U drugoj utakmici četvrtfinala Bayern je na Allianz Areni pobijedio Juventus s 2:0 u teškoj utakmici. Bavarci su većim dijelom utakmice dominirali, Stara dama imala je svoje šanse, ali prvo David Alaba već u prvoj minuti i zatim Muller pred kraj utakmice na nesebičnu asistenciju Mandžukića osiguravaju veliku pobjedu.

Bayern relativno mirno putuje na uzvrat, jer teško da će primiti tri gola, dok PSG mora pokazati puno više u Barceloni, naročito Ibrahimović koji je veći dio utakmice petljao i promašivao.