objavljeno prije 14 godina i 7 mjeseci
na domaćem terenu

Medvjedi poraženi od Salzburga

U Ledenoj dovrani Doma sportova Medveščak je zabilježio četvrti uzastopni poraz u EBEL ligi

Fotografija vijesti (Cropix)

Red Bull Salzburg

,

Medveščak

,

EBEL liga

U susretu 23. kola hokejaške EBEL lige zagrebački Medveščak je na domaćem terenu poražen od austrijskog Red Bull Salzburga sa 1:3 (0:2, 1:1, 0:0).

Strijelac za Medveščak bio je Brad Smyth, a pogotke za Red Bull postigli su Douglas Lynch, Dominique Heinrich i Ryan Duncan.

Salzburg je zabio gol već u trećoj minuti. Medveščak se probudio i Smyth, Prpić i Fox su stvorili nekoliko izglednih prilika, ali pločica nije htjela u mrežu. U tim trenucima Medveščak je bio bolja momčad da bi krajem trećine ponovo pali.

Gosti su to iskoristili i zabili u drugi gol. Strijelac je bio Heinrich tri minute prije kraja trećine. Nakon devet minuta igre u drugoj dionici, gosti iz Salzburga su imali 3:0. Smyth je pak nakon lijepe akcije Sandrocka i Foxa smanjio na konačnih 1:3.

Bio je to četvrti uzastopni poraz Medveščaka u EBEL ligi, te peti ovosezonski poraz od istog protivnika.