Međimurje je najveća ovogodišnja blamaža

Međimurje

,

Hajduk

Hajduk je ove sezone dvaput gubio po 4-0. S druge strane su tada bili Rijeka i Varteks. No ove je godine svojim navijačima priuštio i poraze od Zagreba, Šibenika, Dinama, pa remije sa Zadrom, Cibalijom...

Međutim, najveća ovogodišnja sramota definitivno se dogodila ‘bijelima’ prošle subote u Međimurju. Više od 2-2 na kraju, Splićane treba boljeti način na koji su izgubili važna dva boda. U prvom poluvremenu vodili su 2-0, a da su pozabijali sve prilike moglo je u domaćoj mreži završiti više od pet lopti. A onda u drugom poluvremenu - potop. Dva gola u dvije minute klasični su primjer nonšalancije nekih igrača i neshvatljivo je kako na Poljudu još nema novčanih kazni...

- Doista ne znam što smo ovo učinili, zašto nam se događaju takve amplitude. Ovo je tragedija i stvarno ne znam što reći. Trebali smo sve riješiti nakon pola sata - rekao je trener Hajduka Robert Jarni. (METRO)