objavljeno prije 14 godina i 8 mjeseci
remi

Manchester United loše protiv Sunderlanda

Aktualni engleski prvak kiksao je u 8. kolu odigravši na Old Traffordu samo 2-2 (0-1) protiv 6. momčadi lige

Anton Ferdinand, strijelac autogola koji je Manchesteru donio bod
Anton Ferdinand, strijelac autogola koji je Manchesteru donio bod (Getty Images)

Anton Ferdinand

Gosti sa sjeveroistoka Engleske bili su nadomak pbojede, vodili su sa 2-1 sve do treće minute sudačke nadoknade kada je Anton Ferdinand, mlađi brat Unitedova stopera Rija Ferdinanda, postigao autogol za 2-2.

Sunderland je poveo preko Darrena Benta (7), na 1-1 izjednačio je Dimitar Berbatov (51), a novo vodstvo gostima osigurao je Kenwyne Jones (58).

Manchester United nalazi se na vrhu ljestvice sa 19 bodova, ali ga s prvoga mjesta može smijeniti u nedjelju Chelsea ukoliko na svom Stamford Bridgeu svlada Liverpool.

Prvak se već drugu utakmicu zaredom na svom stadionu provukao u sudačkoj nadoknadi.

Podsjetimo, Michael Owen je zabio u šestoj minuti dodatka za pobjedu 4-3 protiv gradskog rivala Cityja, a ovoga puta im je za izbjegavanje poraza pomogao Anton Frdinand autogolom.