« Zagreb
objavljeno prije 2 mjeseca i 26 dana
ADVENT

Lovački Advent na Tuškancu

Program započinje u 16.00 sati u Glazbenom paviljonu u Park šumi Tuškanac (u neposrednoj blizini Lovačkog muzeja) nastupom lovačkih rogista i prezentacijom umijeća sokolarenja

Sad imamo i lovački Advent
Sad imamo i lovački Advent (Arhiva)
Više o

lovački Advent

,

Advent u Zagrebu

Hrvatski lovački savez poziva Vas na otvorenje „Lovačkog Adventa na Tuškancu" koje će se održati u nedjelju,

  1. prosinca s početkom u 16.00 sati na adresi Nazorova 61 i Nazorova 63, u Zagrebu.

Program započinje u 16.00 sati u Glazbenom paviljonu u Park šumi Tuškanac (u neposrednoj blizini Lovačkog muzeja) nastupom lovačkih rogista i prezentacijom umijeća sokolarenja. Potom se program seli u zgradu Hrvatskog lovačkog saveza, Nazorova 63, gdje će na balkonu Lovačkog muzeja nastupiti ženski zbor „Čipkice" s izvedbom božićnih pjesama. U 19.00 sati posjetitelji će moći uživati u besplatnom razgledavanju Lovačkog muzeja i posebnih jaslica.

Hrvatski lovački savez uz Hotel Republiku, restoran Mošinsky i Lovački muzej jedinstveni su dio ovogodišnjeg programa koji će službeno započeti 1. prosinca 2024. i trajati sve do 7. siječnja 2025. pod nazivom „Lovački Advent na Tuškancu". Svi posjetitelji će imati priliku uživati u lovačkim specijalitetima iz kućice sv. Huberta, a potom besplatno razgledati Lovački muzej i sudjelovati u brojnim adventskim radionicama posvećenim svijetu divljih životinja.

Kućica sv. Huberta otvorena je svakog dana od 15:00 do 23:00 sata, a Lovački muzej od 16:00 do 20:00 sati. Posjetiteljima je osiguran besplatan parking.

29.11.2024. 13:40:00
    
Novi komentar
nužno
nužno

skrolaj na vrh