objavljeno prije 13 godina i 7 mjeseci
POBJEDA BOLTONA

Kranjčar igrao 78. minuta u porazu Tottenhama

U utakmici između Boltona i Tottenhama, Modrić i Kranjčar igrali su od prve minute, dok su Klasnić i Ćorluka bili na klupi

Niko Kranjčar
Niko Kranjčar (Getty Images)

Luka Modrić

,

Ivan Klasnić

,

U prvoj utakmici 11. kola engleskog nogometnog prvenstva Bolton Wanderersi su na svom travnjaku svladali Tottenham Hotspur sa 4-2 (1-0).

Domaći su poveli sa 3-0 zahvaljujući dvama golovima Kevina Daviesa (31, 76-11m) i Gretara Steinssona (56), gosti iz Londona uspjeli su smanjiti na 3-2 preko Alana Huttona (79) i Romana Pavljučenka (87), da bi konačnih 4-2 postavio Martin Petrov (90+4).

Luka Modrić igrao je čitavu utakmicu za Tottenham, Niko Kranjčar je igrao do 78. minute, Vedran Ćorluka odsjedio je čitavu utakmicu na klupi, dok Stipe Pletikosa nije bio niti na klupi Spursa. Kranjčar je od portala Goal.com za svoju igru dobio nisu ocjenu 5,5, a Modrić 6,5.

Ivan Klasnić ostao je na klupi Boltona. Bolton je s ovom pobjedom na ljestvici prestigao Tottenham, oba sastava imaju po 15 bodova, ali Bolton je peti, a Tottenham šesti zbog bolje razlike pogodaka.

Vodi Chelsea sa 25 bodova ispred Arsenala i Manchester Uniteda koji imaju po 20.(hina/metro-portal)