objavljeno prije 14 godina
GIRO D'ITALIA

Kišerlovski i dalje treći, Austrijanac Porte vodeći u ukupnom poretku

U današnjoj 206 kilometara dugačkoj dionici od Citta Sant'Angela do Porto Recanatija Kišlerovski je osvojio 31. mjesto sa 10 sekundi iza pobjednika Talijana Filippa Pozzata

klizalište Dom sportova

Hrvatski biciklist Robert Kišerlovski, član momčadi Liquigas, zadržao je treće mjesto u ukupnom poretku Giro d'Italia i nakon 12. etape ove prestižne utrke.

Kišerlovski je u današnjoj 206 kilometara dugačkoj dionici od Citta Sant'Angela do Porto Recanatija osvojio 31. mjesto sa 10 sekundi iza pobjednika Talijana Filippa Pozzata. Drugo mjesto pripalo je Francuzu Thomasu Voeckleru, dok je treći bio njegov sunarodnjak Jerome Pineau. Drugi hrvatski predstavnik na Giru, Vladimir Miholjević zauzeo je 56. mjesto.

U ukupnom poretku i dalje vodi Australac Richie Porte sa 1:42 minute prednosti pred Španjolcem Davidom Arroyom, dok Kišerlovski ima 1:56 minuta zaostatka. Miholjević je na 31. poziciji sa 21:46 minute zaostatka.