objavljeno prije 12 godina i 7 mjeseci
1:2

Inter posramio Hajduk usred Splita

Iako je Hajduk veliku većinu susreta bio bolja momčad, Inter je sa dva gola u prvom poluvremenu riješio utakmicu i zadao težak udarac Bilima

Hajduk

,

1. HNL

,

Inter Zaprešić

Unatoč tomu što je trener Bilih pokušao izmjenama u momčadi nakon ovotjedne pobjede u Kupu malo osvježiti i motivirati momčad, Hajduk je teško poražen od zaprešičkog Intera s 1:2 pred 13.000 svojih navijača usred Splita.

Iako je Hajduk veliku većinu susreta bio bolja momčad, Inter je sa dva gola u prvom poluvremenu riješio utakmicu i zadao težak udarac Bilima, koji su vjerovali da se mogu sasvim približiti Dinamu uoči odlaska na zimsku pauzu.

Golove za Inter zabili su Abilaliaj u 4. te Oršić u 26. minuti, dok je poraz Hajdukovaca samo ublažio gol Maloče iz 39. minute.