objavljeno prije 13 godina i 10 mjeseci
PET UTAKMICA

HNL: Rijeka svladala Dinamo 2:1

U 2. kolu HNL-a Rijeka je u Maksimiru pobijedila Dinamo - modri su poveli golom Sammira, izjednačio je Rodić, a Badelj je u 73. minuti zabio autogol

dinamo rijeka hnl
dinamo rijeka hnl (Ranko Šuvar/Cropix)

Dinamo Rijeka

,

1. HNL

U subotu je odigrano pet utakmica drugog kola Prve hrvatske nogometne lige. U prvoj je utakmici Zagreb kao gost na stadionu Veruda u Puli pobijedio Istru 1961 sa 2-0 (2-0).

Strijelci su bili Krstanović (20) i Šovšić (41).

Nogometaši Zadra su na svom stadionu u Stanovima pobijedili Karlovac sa 2-0 (1-0).

Golove su postigli Terkeš (17) i Santini (80).

Momčad Splita je u Parku mladeži pobijedio Varaždin s visokih 4-0 (1-0). Strijelci su bili Žužul (45), Oblinović (75-11m), a Bučan je zabio dva gola, u 62. i 71. minuti utakmice.

Šibenik i Cibalia su na Šubićevcu igrali 0:0, a iznenađenje kola priredila je Rijeka koja je u Zagrebu svladala Dinamo s 2-1.

Dinamo je poveo pogotkom Sammira u 8. minuti. Na 1-1 je izjednačio Rodić u 23. minuti, a konačnih 2-1 za Rijeku djelo je Badelja u 73. minuti (autogol). (hina/metro-portal)