« Nogomet
objavljeno prije 8 godina i 3 mjeseca
EL

Hajduku Inter, Slavenu Athletic Bilbao

Hajduk i Slaven Belupo pred sobom imaju spektakularne protivnike u 3. pretkolu Europske lige

Nisu baš imali sreće pri izboru
Nisu baš imali sreće pri izboru (Arhiva)
Više o

Hajduk

,

Slaven Belupo

,

Europska liga

,

inter milan

,

3. pretkolo Europa lige

,

Athletic Bilbao

Hajduk i Slaven Belupo nisu mogli izvući atraktivnije, ali i teže protivnike u ždrijebu 3. pretkola Europske lige. Koprivničani će, nakon što odrade uzvrat protiv Portadowna u Sjevernoj Irskoj (imaju prednost od 6:0), u 3. pretkolu dočekati prošlosezonskog finalista Athletic Bilbao!

Splićani su dobili još atraktivnijeg i zvučnijeg protivnika. Ukoliko za tjedan dana u Rigi sačuvaju 2:0 protiv Skonta iz prve utakmice, kuglice će ih odvesti na San Siro, na noge velikom milanskom Interu!

Najbolje su glede 3. pretkola prošli Osječani, koji su za mogućeg protivnika dobili boljeg iz ogleda švicarskih Young Boysa i moldavskog Zimbrua, no Osječane čeka težak posao nadoknade zaostatka od 1:3 u uzvratu kod švedskog Kalmara.

3. pretkolo Europske lige (2. kolovoza / 9. kolovoza)

Athletic Bilbao (Špa) - Slaven Belupo / Portadown
Inter Milano (Ita) - Hajduk / Skonto
Osijek / Kalmar - Young Boys (Švi) / Zimbru (Mol)

Široki Brijeg / St Patrick's - Hannover (Nje)
Anži / Honved - Lokomotiv Plovdiv / Vitesse
Inter Baku / Asteras Tripolis - Maritimo (Por)
Rapid Bukurešt / MyPa - Heerenveen (Niz)
Ruch / Metalurg Skoplje - Metalurgi Rustavi / Viktoria Plzen
Horsens (Dan) - Dacia Kišinjev / Elfsborg
APOEL / Senica - Tirana / Aaeslund
Vojvodina / Suduva - Rapid Beč (Aut)
Genk (Bel) - Milsami / Aktobe
Olimpija Ljubljana / Tromsö - Metalurh Doneck / Čelik Nikšić
Twente / Inter Turku - Mlada Boleslav / Thor Akureyri
Bnei Yehuda / Širak - PAOK (Grč)
AGF Arhus / Dila Gori - Levadia Tallinn / Anorthosis
Slovan Bratislava / Videoton - Differdange / Gent
AIK / FH Hafnarfjordur - Hazar / Lech
Eskisehirspor / St Johnstone - Olympique Marseille (Fra)
Naftan / Crvena zvezda - Omonia (Cip)
Levski / Sarajevo - Jyväskylä / Zeta
Žalgiris Kaunas / Admira Wacker - Sparta Prag (Češ)
Dundee United (Ško) - Dinamo Moskva (Rus)
Arsenal Kijev (Ukr) - Mura / CSKA Sofija
Bursaspor (Tur) - Maccabi Netanya / KuPS
Steaua (Rum) - Spartak Trnava / Sligo Rovers
Renova / Gomel - Liverpool (Eng)
Šahtjor Soligorsk / Ried - Liepajas Metalurgs / Legia
Servette / Gandzasar - Rosenborg / Ordabasy

Izvor: hrsport.net

20.07.2012. 16:47:11
    
Novi komentar
nužno
nužno

skrolaj na vrh