,

Galatasaray Real

,

Borussia Malaga

Galatasaray je junački pao, jer je u grotlu svog stadiona imao 3:1 i inicijativu, no Real je ipak preiskusna momčad da bi pala na atmosferu. Poveo je Real u 7. minuti golom Cristiana Ronalda, Turci su stiskali, ali izjednačenje je došlo tek u 57. minuti golom Ebouea na dodavanje Sneijdera.

Galatasaray je poveo u 71. minuti udarcem Sneijdera, a samo minutu kasnije Drogba je petom u skoku pogodio za 3:1 i onda je nastao pravi pakao na stadionu.

Real je ipak izdržao sve nalete, ostao bez Arbeloe u 90. minuti, da bi Cristiano Ronaldo svojim 11. golom u ovogodišnjoj Ligi prvaka ublažio poraz i odveo Real u polufinale.

U drugoj večerašnjoj utakmici Malaga je vodila protiv Borussie u Dortmundu 1:0 do 40. minute kad je Lewandowski poravnao.

Eliseu je u 82. minuti zabio za vodstvo Malage i činilo se da je sve gotovo no, kako to biva u nogometu, nakon promašaje Malage Nijemci su u sudačkoj nadoknadi zabili dva komada, Reus u prvoj i Santana u trećoj i plasirali se u polufinale.