objavljeno prije 13 godina i 10 mjeseci
NAŠI BRILJIRALI

Eduardo pogodio za Šahtar, Pranjić i Olić asistirali za Bayern

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Eduardo pogotkom je obilježio svoj debi za svoj novi klub

Šahtar

On je u susretu 5. kola ukrajinskog prvenstva u kojemu je Šahtar sa 5-0 (2-0) svladao Sevastopolj postigao pogodak za 2-0 u 42. minuti. Eduardo je odigrao prvo poluvrijeme za Šahtar, dok je Darijo Srna odigrao svih 90 minuta. Nakon pet kola Šahtar ima 13 bodova.

Nogometaši Bayerna iz Muenchena pobjednici su njemačkog Superkupa zahvaljujući 2-0 (0-0) pobjedi protiv Schalkea 04 u susretu odigranom u Augsburgu.

Strijelci za Bayern bili su Thomas Muller u 75. i Miroslav Klose u 81. minuti. Akciju za prvi pogodak pokrenuo je odličnim okomitim dodavanjem Danijel Pranjić, dok je Ivica Olić bio asistent za drugi gol Bayerna.

Pranjić i Olić odigrali su svih 90 minuta za Bayern, dok je Ivan Rakitić proveo čitavu utakmicu na terenu za Schalke 04. (hina/metro-portal)