objavljeno prije 14 godina i 9 mjeseci
Rezultati Lige prvaka

Dudu zabio pobjednički gol za Arsenal

POGLEDAJTE VIDEO - Topnici su preokrenuli već izgubljenu utakmicu protiv Standarda, a Barcelona i Inter odigrali su bez pogodaka

Liga prvaka

,

liga prvaka rezultati

Arsenal je neočekivano loše započeo gostovanje protiv Standarda iz Liegea. Nakon samo pet minuta domaćini su poveli s 2-0 i činilo se da će londonski klub imati neuspješan start u Ligu prvaka.

Prvo je Eliaguim Mangala zabio u drugoj minuti nakon nespretnog dodavanja Eduarda petom, a potom i Milan Jovanović iz jedanaesterca koji je skrivio William Gallas.

Topnici su do poluvremena uspjeli zabiti svoj prvi pogodak (Bentdner), da bi u drugom dijelu potpuno preuzeli konce igre u svoje ruke i došli do konačnih 3-2.

Ključan treći gol zabio je Eduardo da Silva koljenom iz neposredne blizine nakon ubacivanja Cesca Fabregasa iz kornera. Eduardo je igrao do 86. minute.

Najzanimljiviji susret kola, navijači su očekivali na San Siru gdje je Inter dočekao Barcelonu. Utakmica je bila kvalitetna, s brojnim prilikama, ali se mreže nisu zatresle.