objavljeno prije 14 godina i 7 mjeseci
četiri komada

Dinamo slavio kod Međimurja

Dinamo je jesenski dio prvenstva završio sa šest bodova prednosti ispred Cibalije, te s 11 ispred Hajduka

Dinamo Međimurje

U zadnjem dvoboju 17. kola Prve HNL u Čakovcu su nogometaši zagrebačkoga Dinama svladali Međimurje s 4:1 (0:1).

U prvom poluvremenu situacija nije izgledala sjajno za Dinamo jer je već u 21. minuti gol za domaćine zabio Vuka.

No, modri su se uozbiljili već u početku drugog dijela kad je u 50. minuti za 1:1 zabio Morales, u 55. je loptu u mrežu ubacio Slepička.

Nakon ulaska Kramarića u mjesto Papadopoulosa, Dinamo je riješio utakmicu. Mladi napadač zabio je treći gol za plave u 65. minuti, kao i četvrti u 80. minuti utakmice.

Dinamo je polusezonu tako završio sa šest bodova prednosti ispred drugoplasirane Cibalije, a 11 pred najdražim suparnikom Hajdukom.