objavljeno prije 12 godina i 8 mjeseci
OZLJEDA

Barca mjesec dana bez Inieste

Jedan od ključnih igrača europskog i španjolskog prvaka ozlijedio je mišić lijeve noge u 39. minuti susreta između Barcelone i Milana

Iniesta

Osim što je ostala bez bodova, Barcelona je na otvaranju Lige prvaka protiv Milana doživjela još jedan udarac. Ozlijedio se Andres Iniesta koji će pauzirati najmanje mjesec dana.

Jedan od ključnih igrača europskog i španjolskog prvaka ozlijedio je mišić lijeve noge zbog čega je teren napustio u 39. minuti susreta. Utakmica je završila rezultatom 2:2, a Milan je uspio izjednačiti golom Thiaga Silve u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Za katalonsku momčad je ovo već druga teža ozljeda u proteklih tjedan dana. U zadnjem ligaškom ogledu protiv Real Sociedada stradao je i Čileanac Alexis Sanchez, koji će zbog ozljede zadnje lože pauzirati dva mjeseca.