,

KK Cedevita

,

KK Spartak

Na gostovanju u Sankt Peterburgu u 1. kolu Eurokupa kod ruskog Spartaka košarkaši Cedevite poraženi su s visokih 73:56, prenosi Hina.

Zagrepčani su nakon izjednačenog prvog dijela utakmicu izgubili u trećoj četvrtini koju su Rusi dobili s 24:12, a do kraja je hrvatski doprvak ubacio zaista skromnih 56 koševa.

Kod Cedevite su najviše koševa dali Owens (11), Warren (11) i Smodiš (10), a malo opravdanje za neučinkovitost je neigranje Dontaye Drapera zbog ozljede lakta. Domaćine su predvodili Beverley (21), Halperin (11) i Mavrokefalides (11).

U drugoj utamici ove skupine večeras u Muenchenu igraju Bayern i Benetton.

Večeras u prvoj utakmici skupine A Eurokupa košarkaši Cibone dočekuju francuski Gravelines.