objavljeno prije 9 godina i 2 mjeseca
FORMULA 1

Sebastian Vettel pobijedio na VN Malezije

U svojoj drugoj utrci za Ferrari Sebastian Vettel je donio prvu pobjedu ovoj momčadi od VN Španjolske 2013. godine

Vettel se brzo privikao na Ferrari
Vettel se brzo privikao na Ferrari (Facebook)

VN Malezije

Sebastian Vettel pobijedio je na utrci za VN Malezije na stazi Sepang, što ga je oduševilo nakon frustrirajuće prošle sezone. U svojoj drugoj utrci za Ferrari Nijemac je donio prvu pobjedu momčadi Ferrarija od  VN Španjolske 2013. godine.

Drugi je bio Mercedesov vozač i svjetski prvak Lewis Hamilton koji je kasnio osam sekundi za pobjednikom utrke, a treće je mjesto osvojio njegov momčadski kolega Nico Rosberg sa zaostatkom od četiri sekunde.

Uspjeh Ferrarija upotpunio je Kimi Raikkonen četvrtim mjestom, dok su na petom i šestom završili Bottas i Massa u Williamsima. Sedmo i osmo mjesto pripalo je paru iz Toro Rossa, Maxu Verstappenu i Carlosu Sainzu, dok se donedavno moćni Red Bull morao zadovoljiti devetim i desetim mjestom Kvjata i Ricciarda.