U utakmici koja je imala revijalan ton Brazilci su potpuno nadigrani

,

Hrvatska rukometna reprezentacija

,

Mirza Džomba

Nakon teške prve utakmice na olimpijskom turniru naši su rukometaši imali tek jači trening s reprezentacijom Brazila, koja se pokazala kao neravnopravan protivnik. Na taj je način hrvatska reprezentacija praktički osigurala ulazak u četvrtfinale.

Već nakon pet minuta bilo je 4-0, pa su se naši reprezentativci opustili i dozvolili Brazilcima da stignu do 7-6. Tada je uslijedila koncetriranija dionica u kojoj smo ostvarili 6-0 i došli na nedostižnih 13-6. Na poluvremenu je bilo 9 razlike, pa je u drugom poluvremenu Červar mogao odmarati važnije igrače.

Svi naši igrači osim Davora Dominikovića upisali su se u strijelce, a najbolju partiju pružio je Mirza Džomba sa 7 pogodaka, od toga tek 1 iz sedmerca. Kod brazilaca Ertel i Souza dali su po tri gola.

Treće je kolo na rasporedu u četvrtak, kada naši igraju protiv Francuske u 14.45 sati. (METRO)