« Rukomet
objavljeno prije 10 godina i 4 mjeseca
TO!

Kauboji razvalili Rusiju

U utakmici neizvjesnosti nije bilo, a uz gaženje Rusa uspjeli su se odmoriti i ključni igrači za posljednju utakmicu s Poljacima

Hrvatska-Rusija

Hrvatska je iskalila bijes zbog poraza od Francuza nad Rusima, koji su jednostavno naletjeli u krivom trenutku. Krenulo je s 4:0 i nakon toga je sve išlo u jednom smjeru.

Do poluvremena je prednost narasla na pet golova, a moglo je biti i više, no rotacije igrača i odmaranje ključnih figura Duvnjaka, Vorija, Kopljara i Čupića povremeno su stvarali konfuziju na terenu.

I drugo je poluvrijeme odigrano u istom ritmu, bez prevelikog napora stiglo se do plus devet da bi to Rusi nakon izmjena vratili na minus pet, ali uz minimalno dodavanje gasa završilo je 33:25 za nas.

Zlatko Horvat bio je najbolji strijelac sa sedam pogodaka, Slišković i Vori dali su po pet, a Buntić, Ninčević i Štrlek po tri.

Zadnju utakmicu drugog kruga igramo u srijedu protiv Poljske u 20:15