,

EBEL liga

,

hokej na ledu

Na gostovanju u Klagenfurtu hokejaši Medveščaka izgubili su i drugu utakmicu polufinala doigravanja EBEL lige protiv KAC-a s uvjerljivih 1-4, prenosi Hina.

KAC je poveo sa 3-0 golovima Thomasa Kocha (14:17), Michaela Siklenke (26:09) i Davida Schullera (33:08), a sva su tri pogotka domaći igrači postigli s brojčanom prednošću na ledu. Na 3-1 smanjio je Vjačeslav Truhno (44:58), a konačnih 4-1 postavio je John Lammers (58:37) pogotkom u praznu mrežu.

I u drugoj utakmici Medveščak je skupo platio nedisciplinu svojih igrača koji su u prve dvije trećine zaradili čak 22 kaznene minute.

Treća utakmica igra se u nedjelju u Zagrebu.